Zpět na přehled výrobků
Philips  LCD monitor s podsvícením LED Řada V 236V3LSB6/00

Vychutnejte si fantastický obraz LED v živých barvách

LCD monitor s podsvícením LED 236V3LSB6/00

Tento atraktivní, tenký displej je radost používat. Nezbytné funkce jako SmartContrast zajistí bohatý jasný obraz, takže se jedná o skvělou volbu.

Nejoblíbenější

Skvělá kvalita obrazu

  • LED technologie pro přirozené barvy
  • SmartContrast 10 000 000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé
  • Monitor 16:9 Full HD pro nejlepší zážitek ze sledování

Design, který se hodí do každého interiéru

  • Atraktivní elegantní, lesklé provedení
  • Malé rozměry vhodné do každého interiéru

Zelenější každý den

  • Ekologicky šetrný displej bez rtuti
  • Symbol Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie

Báječná výhoda

  • SmartControl Lite umožňuje snadné ladění výkonu displeje

Funkce

LED technologie pro přirozené barvy

Bílé LED diody jsou polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. LED diody neobsahují rtuť, což umožňuje ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace. LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na celé obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev.

Technologie LED
Poměr SmartContrast 10 000 000:1

SmartContrast 10 000 000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Funkce SmartContrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

Monitor 16:9 Full HD pro nejlepší zážitek ze sledování

Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz Progressive Scan bez blikání s vynikajícím jasem a barvami.

16:9 Full HD
SmartControl Lite

SmartControl Lite umožňuje snadné ladění výkonu displeje

SmartControl Lite je software nové generace pro ovládání monitorů, jehož grafické uživatelské rozhraní je založeno na 3D ikonách. Umožňuje uživateli doladit pomocí myši většinu parametrů monitoru, například barvu, jas, kalibraci obrazovky, multimédia, ID management atd.

Ekologicky šetrný displej bez rtuti

Monitory Philips s LED podsvícením neobsahují rtuť, jednu z nejjedovatějších přírodních látek, která škodí lidem i zvířatům. Díky tomu je možný ekologicky šetrný životní cyklus displeje od výroby až po likvidaci.

Bez rtuti
Energy Star 5.0

Symbol Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie

Energy Star je program energetické efektivity, sponzorovaný americkou společností EPA a přijatý mnoha dalšími zeměmi. Certifikace Energy Star zaručuje, že kupujete výrobek, který vyhovuje ve všech úrovních provozu nejnovějším standardům v oblasti energetické účinnosti. Nové monitory Philips jsou certifikovány pro specifikace Energy Star 5.0 a splňují nebo překračují standard. Energy Star 5.0 například vyžaduje, aby byl v režimu spánku příkon výrobku nižší než 1 Watt, přičemž monitory Philips spotřebovávají méně než 0,5 Wattu. Další informace lze získat na webu www.energystar.gov

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

236V3LSB6/00