Zpět na přehled výrobků
Philips LED monitor Řada E 247E3LHSU/00

Elegantní displej obohatí zážitek ze sledování

LED monitor 247E3LHSU/00

Vychutnejte si fantastický obraz LED s přirozenými barvami. Elegantní design s průsvitným modrým rámečkem, rozhraní HDMI a stereofonní reproduktory představují skvělou volbu.

Nejoblíbenější

Skvělá kvalita obrazu

 • LED technologie pro přirozené barvy
 • Funkce SmartImage Lite pro vylepšený zážitek ze sledování LCD
 • Monitor 16:9 Full HD pro nejlepší zážitek ze sledování
 • SmartContrast 20 000 000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé
 • Funkce 2ms SmartResponse

Design, který se hodí do každého interiéru

 • Moderní dotykové ovládání
 • Tenké elegantní provedení se stane doplňkem vašeho domova
 • Průsvitný modrý rámeček v lesklém provedení

Zážitek skutečně multimediální

 • HDMI-ready pro vysoce kvalitní multimediální zážitek
 • Zabudované reproduktory pro výstup zvuku bez obsazení pracovní plochy

Báječná výhoda

 • SmartControl Lite umožňuje snadné ladění výkonu displeje

Funkce

LED technologie pro přirozené barvy

Bílé LED diody jsou polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. LED diody neobsahují rtuť, což umožňuje ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace. LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na celé obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev.

Technologie LED
HDMI ready

HDMI-ready pro vysoce kvalitní multimediální zážitek

Zařízení HDMI-ready má veškerý potřebný hardware pro příjem obsahu přes multimediální rozhraní s vysokým rozlišením (HDMI), vysoce kvalitních digitálních video a audio signálů, vysílaných přes jediný kabel z počítače nebo jakéhokoli množství AV zdrojů včetně set-top boxů, DVD přehrávačů, AV přijímačů a videokamer.

Zabudované reproduktory pro výstup zvuku bez obsazení pracovní plochy

Dva stereofonní reproduktory zabudované do displeje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

Vestavěné reproduktory
Funkce SmartImage Lite

Funkce SmartImage Lite pro vylepšený zážitek ze sledování LCD

Funkce SmartImage Lite je exkluzivní, špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce. Na základě vámi zvoleného scénáře funkce SmartImage Lite dynamicky zlepšuje kontrast, sytost barev a ostrost obrazů a videozáznamů pro dokonalé zobrazení - vše v reálném čase, stisknutím jediného tlačítka.

Monitor 16:9 Full HD pro nejlepší zážitek ze sledování

Obrazovka Full HD nabízí širokoúhlé rozlišení 1920 x 1080p, které představuje nejvyšší rozlišení pro nejlepší kvalitu obrazu. Je plně připravena pro budoucí vylepšení, jelikož podporuje signály s rozlišením 1080p ze všech zdrojů, včetně nejnovějších, např. Blu-ray a pokročilé HD herní konzole. Zpracování signálu je podstatně vylepšeno, aby podporovalo vyšší kvalitu signálu a rozlišení. Poskytuje skvělý obraz Progressive Scan bez blikání s vynikajícím jasem a barvami.

16:9 Full HD
Poměr SmartContrast 20 000 000:1

SmartContrast 20 000 000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Funkce SmartContrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

Funkce 2ms SmartResponse

SmartResponse je exkluzivní technologie nejvyšší rychlosti společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů

SmartResponse - 2 ms
Dotykové ovládání

Moderní dotykové ovládání

Dotykové ovládání jsou inteligentní ikony citlivé na dotek, nahrazující vyčnívající tlačítka a umožňující uživateli nastavit monitor podle požadavků. Dotykové ovládání reaguje i na nejjemnější dotek a dodává monitoru modernost

SmartControl Lite umožňuje snadné ladění výkonu displeje

SmartControl Lite je software nové generace pro ovládání monitorů, jehož grafické uživatelské rozhraní je založeno na 3D ikonách. Umožňuje uživateli doladit pomocí myši většinu parametrů monitoru, například barvu, jas, kalibraci obrazovky, multimédia, ID management atd.

SmartControl Lite

Tenké elegantní provedení se stane doplňkem vašeho domova

Tenké elegantní provedení, které doplňuje bytové zařízení v každé místnosti.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

247E3LHSU/00