Zpět na přehled výrobků
Philips Dokovací reproduktory SoundSphere s technologií AirPlay DS9800W/10

Ponořte se do emocí živého vystoupení

Dokovací reproduktory SoundSphere DS9800W/10

s tímto zvukovým systémem

Vraťte hudbě život díky sytému, přirozenému zvuku technologie SoundSphere. Tyto elegantní dokovací reproduktory Philips DS9800W/10 jsou vybaveny funkcí AirPlay a dokážou také přehrávat skladby z iPodu Touch, iPhonu, iPadu a také z aplikace iTunes.

Nejoblíbenější

Jedinečná kvalita zvuku

 • SoundSphere pro přirozený, hlubší a širší zvuk
 • Technologie FullSound vylepšuje detaily zvuku a přináší bohatý a výkonný zvuk
 • SoundCurve pro vynikající reprodukci zvuku
 • Design bass-reflex pro hlubokou a sevřenou reprodukci basů
 • Celkový výstupní výkon 2 x 50 W RMS

Vynikající design a povrchová úprava

 • Ručně vyráběná dřevěná skříň reproduktoru pro věrnost reprodukce zvuku
 • Leštěný lakovaný povrch

Pokročile univerzální

 • Přenášejte hudbu s bezdrátovou technologií AirPlay
 • Vstup AUX-in pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení
 • Dokovací kolébka pro nabíjení

Intuitivní ovládání

 • Aplikace SoundStudio pro úplnou kontrolu nastavení zvuku

Funkce

SoundSphere pro přirozený, hlubší a širší zvuk

Dopřejte si slávu a energii hudby, s reproduktory SoundSphere si budete užívat přesných tónů tak, jak měli umělci v úmyslu. Čistý a přirozený zvuk reproduktorů SoundSphere vytváří hlubší a širší dojem. Ve výsledku budete mít pocit, že interpreti hrají živě přímo před vámi. Každý reproduktor SoundSphere je vybaven výškovým reproduktorem, který je zavěšený nad reproduktorovou skříní a vydává zřetelnější zvuk ve všech směrech. Přesná konstrukce výhybky a pečlivé umístění basového reproduktoru obklopujícího výškový reproduktor zajišťuje minimální rušení a mnohem přirozenější zvuk.

SoundSphere
FullSound™

Technologie FullSound vylepšuje detaily zvuku a přináší bohatý a výkonný zvuk

Patentovaná technologie FullSound společnosti Philips využívá digitální zpracování signálu poslední generace pro věrné vylepšení podání hudby. Hudební obsah je dynamicky analyzování a optimalizován a umožní vám zažít hudbu s velkými detaily a hřejivým podáním.

SoundCurve pro vynikající reprodukci zvuku

Pečlivě navržený zakřivený zadní kryt tohoto dokovacího reproduktoru Philips vytváří vysoce efektivní akustickou strukturu pro reprodukci zvuku. Čistá křivka zvyšuje pevnost skříňky reproduktoru, takže výrazně snižuje vnitřní rezonanci a zabraňuje vibracím a zkreslení zvuku. Můžete si vychutnat křišťálově čistý zvuk a skvělý vzhled reproduktorů.

SoundCurve
Design bass-reflex

Design bass-reflex pro hlubokou a sevřenou reprodukci basů

Akustické zatížení bass-reflex využívá basový průduch vyladěný na akustický objem skříně reproduktoru, což umožňuje reprodukovat basy z kompaktních skříněk. Pečlivě navržený, profilovaný basový průduch přispívá k průtoku vzduchu a umožňuje dosáhnout hlubokých a působivých basů i při vysoké hlasitosti. Zároveň však minimalizuje vzduchové turbulence, které mohou způsobovat zkreslení.

Ručně vyráběná dřevěná skříň reproduktoru pro věrnost reprodukce zvuku

Dřevo bylo odedávna používáno pro vytváření nejlepších hudebních nástrojů. Díky svým přirozeným akustickým vlastnostem je i dnes ideálním materiálem pro nejkvalitnější nástroje i zvuková zařízení. Samotný reproduktor je vyroben ze dřeva a také při výrobě skříně byly pro získání optimálního tvaru použity nejmodernější technologie ohýbání dřeva. Výsledný přesně naplánovaný tvar omezuje vibrace a eliminuje zkreslení zvuku; reprodukce zvuku je proto maximálně přirozená a živá.

Ručně vyráběný dřevěný reproduktor
Bezdrátová technologie AirPlay

Přenášejte hudbu s bezdrátovou technologií AirPlay

Technologie AirPlay umožňuje přenos celé hudební kolekce iTunes do dokovací stanice Fidelio. Díky bezdrátovému spojení přehrává skladby z programu iTunes v počítači, iPhonu, iPadu nebo v iPod Touch v každém reproduktoru, který technologii AirPlay podporuje. Stačí jen reproduktor zapojit do sítě Wi-Fi. Technologie AirPlay také umožňuje současné přehrávání ve všech reproduktorech v různých místnostech. Poslouchejte oblíbenou hudbu všude, kam vkročíte.

Aplikace SoundStudio pro úplnou kontrolu nastavení zvuku

Poslouchejte hudbu tak, jak se vám to právě líbí. Aplikace SoundStudio skutečně vkládá ovládání vaší hudby do vašich dlaní. Umožňuje změnit každou vlastnost hudby pouze pomocí iPhonu: slouží k tomu intuitivní a jednoduché ovládací prvky. Nyní můžete upravovat, přizpůsobovat a vytvářet svůj požadovaný zvukový zážitek a zcela oživit své oblíbené písně. Aplikace SoundStudio rovněž umožňuje poslech tisíců internetových rádiových stanic z celého světa, což ještě rozšíří vaše hudební zážitky.

Aplikace SoundStudio
Celkový výstupní výkon 2 x 50 W RMS

Celkový výstupní výkon 2 x 50 W RMS

RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

Vstup AUX-in pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení

Připojení vstupu AUX-in umožňuje přímé přehrávání obsahu MP3 z přenosných multimediálních přehrávačů. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu ve vynikající kvalitě z tohoto reproduktoru je připojení vstupu AUX-in rovněž mimořádně praktické, protože stačí jen zapojit přenosný přehrávač MP3 do reproduktoru.

Připojení vstupu AUX-in

Leštěný lakovaný povrch

Nádherná dřevěná dokovací stanice byla opatřena sedmi pečlivě aplikovanými vrstvami laku vyleštěného do dokonalého lesku. Reproduktor si leskem nezadá s krásou klavírů – dokonalý a elegantní vzhled, který dodá domovu krásu a šarm.

Dokovací kolébka pro nabíjení

Tento nabíjecí dok je kompatibilní se všemi iPody, iPhony a iPady a umožní vám mít zařízení Apple stále po ruce. Budete mít naprostou kontrolu nad vaší hudbou. Můžete do něj vložit všechna zařízení i s ochranným pouzdrem bez potřeby speciálních adaptérů. Teď už můžete nabíjet iPod, iPhone nebo iPad hned vedle sebe a nechat streamovat vaše oblíbené melodie po pokoji.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

DS9800W/10