Zpět na přehled výrobků
Philips DVD přehrávač s HDMI a USB DVP3880/58

Získejte ostřejší a jasnější snímky

DVD přehrávač s HDMI a USB DVP3880/58

se zvýšením rozlišení HDMI 1080p

Nechte se okouzlit tímto DVD přehrávačem Philips vybaveným HDMI digitálním připojením zvuku a videa. Vstupte do další arény domácí zábavy a ponořte se do sledování videa ve vysokém rozlišení (720p / 1080i/1080p).

Nejoblíbenější

Oživí zvuk a obraz

 • CinemaPlus pro lepší, ostřejší a čistší obraz
 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz
 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu
 • Přizpůsobení velikosti obrazovky pro stále optimální sledování

Přehrává všechny filmy a hudbu

 • Jednotka ProReader pro bezproblémové přehrávání z prakticky každého disku
 • Přehrává formáty CD, (S)VCD, DVD, DVD+- R/RW, DivX, MP3, WMA, JPEG
 • Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX

Připojte se a využívejte více zdrojů

 • Připojení USB Media pro přehrávání médií z jednotek USB Flash

Snadné použití

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače
 • Vytvoření MP3 stiskem jediného tlačítka přímo z CD na paměťová zařízení USB

Funkce

CinemaPlus pro lepší, ostřejší a čistší obraz

Vychutnejte si obrázky, které jsou ostré jako břitva a odpovídají skutečnosti. Inteligentní algoritmus CinemaPlus prozkoumá každý pixel v každém snímku a poté optimalizuje celkovou ostrost a barevnou stabilitu. Výsledkem je obraz s větším množstvím podrobností, krystalickou čistotou a přirozeným výrazem. Filmové večery již nikdy nebudou stejné.

CinemaPlus
HDMI 1080p

Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

Jednotka ProReader pro bezproblémové přehrávání z prakticky každého disku

Jednotka ProReader vám umožňuje, abyste si filmy a videa užívali bez starostí. I když jsou na starých discích šmouhy či škrábance, můžete si být jisti, že se přehrají celé od začátku až do konce – bez jakékoli známky, že by byly poškozené. Jednotka ProReader využívá nejmodernější technologii, aby slabé analogové signály převedla na silné digitální, přičemž získává údaje umožňující bezproblémové přehrání ne zrovna dokonalých disků. Navíc díky schopnosti přečíst prakticky každý formát videa máte u jednotky ProReader bezkonkurenční záruku, že cokoli do ní strčíte, půjde zcela určitě přehrát.

Jednotka ProReader
Připojení USB Media

Připojení USB Media pro přehrávání médií z jednotek USB Flash

Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Díky připojení USB Media stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografii a začít přehrávat.

Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání video souborů DivX

Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete přehrávat videosoubory a filmy kódované systémem DivX z internetu, včetně zakoupených filmů z Hollywoodu, v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD pro přehrávání v přehrávači Blu-ray nebo DVD DivX Ultra Certified od společnosti Philips. Přehrávač DivX Ultra spojuje přehrávání formátu DivX se skvělými funkcemi, jako jsou integrované titulky, více jazyků zvukového doprovodu, více stop a nabídek, v jednom praktickém formátu.

Certifikováno DivX Ultra
EasyLink (digitální sběrnice mezi audio video zařízeními)

Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, televizory apod. Využívá oborový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

Progressive Scan
Přizpůsobení velikosti obrazovky

Přizpůsobení velikosti obrazovky pro stále optimální sledování

Ať sledujete cokoli a na jakémkoli televizoru, funkce přizpůsobení velikosti obrazovky zajistí, že obraz vyplní celou obrazovku. Jsou odstraněny nepříjemné černé pruhy v horní a spodní části, a to bez nudných ručních nastavení. Jednoduše stiskněte tlačítko přizpůsobení velikosti obrazovky, vyberte formát a vychutnejte si film na celé obrazovce.

Vytvoření MP3 stiskem jediného tlačítka přímo z CD na paměťová zařízení USB

Převeďte obsah svých oblíbených disků CD do souborů MP3 v produktu Philips a uložte je pomocí kabelu USB přímo na USB Flash disk nebo do přenosného přehrávače médií. Vychutnejte si pohodlí tvorby souborů MP3 přímo ve vašem obývacím pokoji, a to bez nutnosti použití počítače a dokonce během doby, kdy je disk CD přehráván.

Vytvoření MP3 stiskem jediného tlačítka

Přehrává formáty CD, (S)VCD, DVD, DVD+- R/RW, DivX, MP3, WMA, JPEG

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

DVP3880/58