Zpět na přehled výrobků
Philips dokovací reproduktor s funkcí Bluetooth® pro iPod/iPhone/iPad DS3500/12

Zvuk, který sedí vašemu domovu

dokovací reproduktor s funkcí Bluetooth® DS3500/12

Posedlost zvukem

Přejděte na bezdrátovou technologii streamování pomocí připojení Bluetooth a vychutnejte si tak svoji hudbu, hry a filmy ještě víc s tímto dokovacím reproduktorem Philips DS3500/12. Připojte a synchronizujte svůj iPod/iPhone/iPad s počítačem prostřednictvím rozhraní USB. Napájení ze sítě nebo z baterií.

Nejoblíbenější

Křišťálově čistý zvuk

 • Funkce DBB pro zachování nízkých tónů a hluboké basy při jakékoli hlasitosti
 • Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů
 • Neodymové reproduktory pro čistý a vyvážený zvuk
 • Technologie odstínění blokuje rušení mobilním telefonem
 • Vynikající zvukové efekty při hraní pomocí funkce Bluetooth

Elegantní a kompaktní

 • Kompaktní design se hodí kamkoli a pro jakýkoli životní styl
 • Design vhodný pro iPod/iPhone/iPad

Pokročile univerzální

 • Vstup AUX-in pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení
 • Napájení bateriemi nebo střídavým proudem pro potěšení z hudby kdekoli
 • Svůj iPod/iPhone/iPad můžete dokovat i v pouzdru
 • Synchronizace počítače s vaším přístrojem iPod/ iPhone/iPad pomocí USB kabelu
 • Objevujte a sdílejte hudbu i další funkce pomocí bezplatné aplikace DockStudio

Funkce

Funkce DBB pro zachování nízkých tónů a hluboké basy při jakékoli hlasitosti

Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

Dynamic Bass Boost (DBB)
Dokování v pouzdru

Svůj iPod/iPhone/iPad můžete dokovat i v pouzdru

Inteligentně navržený dokovací port s pružinou tohoto reproduktoru Philips snadno pojme jakýkoli iPod nebo iPhone bez zvláštní adaptérů. Navíc funguje i s ochrannými pouzdry – iPod nebo iPhone stačí jen vložit. Nyní si skutečně vychutnáte hudbu bez potíží.

Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů

Bohatý akustický objem 3L, přidělený každému basovému reproduktoru, dokonale odpovídá přesně vyladěným basovým průduchům se zadním směrováním a zajišťuje skutečně působivý a kompaktní výkon basů. Výsledkem je mimořádně realistický a pohlcující zážitek z poslechu.

Basové průduchy
Aplikace DockStudio v obchodě App Store

Objevujte a sdílejte hudbu i další funkce pomocí bezplatné aplikace DockStudio

Bezplatná aplikace Philips DockStudio nabízí spoustu skvělých a exkluzivních funkcí pro váš dokovací reproduktor. Můžete poslouchat své oblíbené pořady v rádiu, objevovat novou hudbu prostřednictvím tisíců internetových rádiových stanic na celém světě nebo procházet svou hudební sbírku. A to, co právě posloucháte, můžete sdílet s přáteli prostřednictvím Facebooku a Twitteru. V režimu Hodiny máte možnost nastavit přizpůsobené hudební budíky a upozornění a máte k dispozici aktualizované zprávy o počasí. Stáhněte si tuto aplikaci z obchodu App Store a zjistěte více.

Design vhodný pro iPod/iPhone/iPad

Vložte svůj iPod, iPhone nebo iPad do dokovací stanice, která bude poté vypadat skvěle. když zařízení vyndáte, bude dokovací stanice nadále půvabná. Na rozdíl od jiných dokovacích stanic je model Fidelio navržen tak, aby vypadal úžasně v prázdném i obsazeném stavu. Podtrhněte eleganci své poličky nebo pracovního stolu tímto poutavým klenotem.

Synchronizace počítače s vaším přístrojem iPod/ iPhone/iPad pomocí USB kabelu

Vložte jej do doku, přehrávejte, synchronizujte a nabíjejte! Ponořte se do oblíbené hudby v iPodu, iPhonu nebo iPadu, když se přístroj nabíjí a synchronizuje s počítačem přes port USB – a vychutnejte si vynikající kvalitu zvuku v nepřekonatelném pohodlí. Nechte skvělé melodie hrát dál – napájení určitě vydrží.

Neodymové reproduktory pro čistý a vyvážený zvuk

Neodym je nejlepší materiál pro vytvoření silného magnetického pole pro větší citlivost vinutí reproduktoru, lepší odezvu basů a čistý, vyvážený, kvalitní zvuk.

Vynikající zvukové efekty při hraní pomocí funkce Bluetooth

Hraní není nikdy ono bez skvělých zvukových efektů. Teď si hry z chytrého telefonu nebo z jakéhokoli přenosného zařízení můžete udělat ještě napínavější – pomocí tohoto dokovacího reproduktoru Philips, který zvuku dodá šťávu. Poslouchejte všechny zvuky nahlas a čistě a dostaňte své zážitky na novou úroveň. A navíc toho můžete dosáhnout mimořádně pohodlně, pomocí funkce Bluetooth. Jednoduše vytvořte bezdrátové připojení Bluetooth mezi přenosným zařízením a dokovacím reproduktorem a začněte přehrávat.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

DS3500/12