Zpět na přehled výrobků
Philips dokovací reproduktor s funkcí Bluetooth® pro systém Android AS851/10

Zpřístupněte svou hudbu a nabíjejte telefon se systémem Android

dokovací reproduktor s funkcí Bluetooth® AS851/10

s tímto dokovacím reproduktorem

Vložte svůj telefon se systémem Android do doku a vychutnejte si kvalitní poslech z tohoto stylového dokovacího reproduktoru Philips AS851/10. Digitální zpracování zvuku se stará o dokonalé ticho i naprosto čistou reprodukci hudby. Aplikace Songbird zase umožňuje synchronizovat hudbu mezi vaším telefonem a počítačem

Nejoblíbenější

Výjimečný zvukový výkon

 • Streamování hudby ze zařízení se systémem Android prostřednictvím rozhraní Bluetooth
 • Digitální zpracování zvuku pro špičkovou reprodukci hudby bez zkreslení
 • Optimální akustický objem odpovídající požadavkům reproduktorů
 • Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů

Módní a šik

 • Chytré provedení doku FlexiDock pro vložení a nabíjení telefonů se systémem Android
 • Senzuálně zakřiveno dozadu pro eleganci a přesný zvuk

Pokročilé intuitivní ovládání

 • Objevujte a sdílejte hudbu i další funkce pomocí bezplatné aplikace DockStudio
 • Přehrávač Songbird pro procházení, přehrávání a synchronizaci hudby mezi počítačem a zařízením se systémem Android
 • Nabíjejte druhé mobilní zařízení přes port USB
 • Dálkový ovladač ladí s designem a povrchovou úpravou reproduktoru

Funkce

Chytré provedení doku FlexiDock pro vložení a nabíjení telefonů se systémem Android

Philips FlexiDock je dokonalé zařízení pro telefony se systémem Android. Jeho jedinečné provedení umožňuje připojení téměř jakéhokoli telefonu se systémem Android – ať má konektor dole, na straně nebo nahoře. Jedná se o první zařízení s tak velkou mírou flexibility určené pro telefony se systémem Android rozličných výrobců bez standardizovaného umístění konektoru micro USB. Dok rovněž skvěle umožňuje uchycení telefonu jak na výšku, tak na šířku takovým způsobem, aby byl telefon uprostřed reproduktoru.

FlexiDock
Aplikace DockStudio pro systém Android

Objevujte a sdílejte hudbu i další funkce pomocí bezplatné aplikace DockStudio

Bezplatná aplikace Philips DockStudio přináší pro dokovací reproduktory spousty jedinečných funkcí. Můžete poslouchat tisíce internetových rádií z celého světa, procházet svoji hudební sbírku a podělit se s přáteli o to, co právě posloucháte, na Facebooku, nebo o fotografie interpretů na Flickru. Aplikace rovněž disponuje přehrávačem Songbird, takže můžete jednoduše procházet, přehrávat a synchronizovat média mezi počítačem a zařízeními se systémem Android. V režimu budíku můžete v této aplikaci nastavit celou řadu vlastních melodií buzení a získat aktualizované zpravodajství o počasí. Tato aplikace je ke stažení zcela zdarma z obchodu Google Play.

Streamování hudby ze zařízení se systémem Android prostřednictvím rozhraní Bluetooth

Poslouchejte své oblíbené skladby z reproduktoru, který nabízí skvělý zvuk. Tento dokovací reproduktor Philips přehrává hudbu ze zařízení se systémem Android připojených prostřednictvím rozhraní Bluetooth. Stačí si jen stáhnout bezplatnou aplikaci Philips DockStudio a po vložení zařízení do doku se rozhraní Bluetooth automaticky zapne a připojí. Oblíbíte si výkon a kvalitu podání hudby spojenou s mimořádným pohodlím. Těžko najdete řešení, které by znělo stejně dobře.

Streamování hudby prostřednictvím rozhraní Bluetooth
Hudební síť Songbird

Přehrávač Songbird pro procházení, přehrávání a synchronizaci hudby mezi počítačem a zařízením se systémem Android

Songbird je jednoduchý, snadno použitelný počítačový program a aplikace pro systém Android. Umožňuje procházet a přehrávat veškerá média a bez problémů je synchronizovat s počítačem. Díky intuitivním a výkonným funkcím pro správu hudby můžete přímo v programu objevovat nové interprety a hudební styly prostřednictvím obchodů, služeb a webových stránek s hudbou a médii. Můžete přehrávat média z vlastní knihovny i z internetu a jednoduše je všechny synchronizovat z počítače do zařízení se systémem Android.

Digitální zpracování zvuku pro špičkovou reprodukci hudby bez zkreslení

Pokročilá technologie zpracování zvuku zlepšuje reprodukci hudby, takže je každý tón křišťálově čistý a přesný a každá pauza vyplněna naprostým tichem. Patentovaná technologie digitálního zpracování zvuku společnosti Philips optimalizuje výkon kompaktních reproduktorů a přináší čistý a výkonný zvuk plný detailů naprosto bez zkreslení.

Digitální zpracování zvuku
Basové průduchy

Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů

Bohatý akustický objem 3L, přidělený každému basovému reproduktoru, dokonale odpovídá přesně vyladěným basovým průduchům se zadním směrováním a zajišťuje skutečně působivý a kompaktní výkon basů. Výsledkem je mimořádně realistický a pohlcující zážitek z poslechu.

Senzuálně zakřiveno dozadu pro eleganci a přesný zvuk

Čisté linie a senzualita dozadu zakřiveného krytu jsou nejen nádherné, ale také vytvářejí efektivní strukturu pro akustiku. Pečlivě navržená křivka zvyšuje pevnost skříňky reproduktoru, takže výrazně snižuje vnitřní rezonanci. Výsledkem je věrnější a přirozenější reprodukce zvuku. Můžete si vychutnat krásu reproduktorů i senzační zvuk.

Optimální akustický objem odpovídající požadavkům reproduktorů

Chytrý zvukový design přináší tu nejlepší možnou reprodukci basů Akustický objem přidělený každému vinutí středního rozsahu dokonale ladí s jeho akustickými požadavky. Nízké tóny jsou opravdu hluboké a kompaktní, takže slyšíte důrazné a prokreslené basy.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

AS851/10