Zpět na přehled výrobků
Philips dokovací reproduktor DS8500/12

Výjimečná kvalita zvuku a styl

dokovací reproduktor DS8500/12

Posedlost zvukem

Elegantní a módní dokovací reproduktor Philips vám prostřednictvím technologie PureDigital poskytne z vašeho iPhonu nebo iPodu úchvatný zvuk. Vychutnejte si rozšířenou kontrolu díky senzoru přiblížení a intuitivnímu dálkovému ovládání, které ladí s designem a povrchovou úpravou reproduktoru.

Nejoblíbenější

Výjimečný zvukový výkon

 • Digitální technologie zpracování pro optimální kvalitu zvuku
 • Optimální akustický objem odpovídající požadavkům reproduktorů
 • Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů
 • Technologie odstínění blokuje rušení mobilním telefonem

Módní a šik

 • Senzuálně zakřiveno dozadu pro eleganci a přesný zvuk
 • Skvělý vzhled, ať je iPhone/ iPod v doku či ne

Pokročilé intuitivní ovládání

 • Senzor přiblížení aktivuje podsvícený ovládací panel
 • Dálkový ovladač ladí s designem a povrchovou úpravou reproduktoru
 • Objevujte a sdílejte hudbu i další funkce pomocí bezplatné aplikace DockStudio

Funkce

Digitální technologie zpracování pro optimální kvalitu zvuku

Digitální technologie zpracování pro optimální kvalitu zvuku poskytuje vynikající reprodukci zvuku nesrovnatelnou s konvenčním analogovým zpracováním zvuku, které se používá v dokovacích přehrávačích využívajících analogový audio výstup z iPodu/iPhonu. Využitím digitálního audio výstupu iPodu/iPhonu a digitálního zpracování ve všech částech obvodu lze dosáhnout daleko vyššího odstupu signálu od šumu. Výsledkem je nepřekonatelná kvalita dokonale vyváženého zvuku.

Čistý digitální zvuk
Senzor přiblížení

Senzor přiblížení aktivuje podsvícený ovládací panel

Většina špičkových přístrojů pro milovníky hudby umožňuje vypnout displej, aby bylo možné dokonale vychutnávat hudbu a výkon se soustředil na reprodukci zvuku. Díky funkci senzoru přiblížení si to můžete užít také. Když odejdete, podsvícená funkční tlačítka automaticky ztmavnou. Když přiblížíte ruku, funkční tlačítka se rozsvítí, abyste mohli bez problémů ovládat svou hudbu.

Přesně vyladěné basové průduchy pro reprodukci hlubokých a kompaktních basů

Bohatý akustický objem 3L, přidělený každému basovému reproduktoru, dokonale odpovídá přesně vyladěným basovým průduchům se zadním směrováním a zajišťuje skutečně působivý a kompaktní výkon basů. Výsledkem je mimořádně realistický a pohlcující zážitek z poslechu.

Basové průduchy
Aplikace DockStudio v obchodě App Store

Objevujte a sdílejte hudbu i další funkce pomocí bezplatné aplikace DockStudio

Bezplatná aplikace Philips DockStudio nabízí spoustu skvělých a exkluzivních funkcí pro váš dokovací reproduktor. Můžete poslouchat své oblíbené pořady v rádiu, objevovat novou hudbu prostřednictvím tisíců internetových rádiových stanic na celém světě nebo procházet svou hudební sbírku. A to, co právě posloucháte, můžete sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítí Facebook a Twitter. V režimu Hodiny máte možnost nastavit přizpůsobené hudební budíky a upozornění a máte k dispozici aktualizované zprávy o počasí. Stáhněte si tuto aplikaci z obchodu App Store a zjistěte více.

Optimální akustický objem odpovídající požadavkům reproduktorů

Chytrý zvukový design přináší tu nejlepší možnou reprodukci basů Akustický objem přidělený každému vinutí středního rozsahu dokonale ladí s jeho akustickými požadavky. Nízké tóny jsou opravdu hluboké a kompaktní, takže slyšíte důrazné a prokreslené basy.

Skvělý vzhled, ať je iPhone/ iPod v doku či ne

Vložte svůj iPod nebo iPhone do dokovací stanice Fidelio, která bude poté vypadat skvěle. Když zařízení vyndáte, bude dokovací stanice nadále půvabná. Na rozdíl od jiných dokovacích stanic je tento model navržen tak, aby vypadal úžasně v prázdném i obsazeném stavu. Podtrhněte eleganci své poličky nebo pracovního stolu tímto poutavým klenotem.

Senzuálně zakřiveno dozadu pro eleganci a přesný zvuk

Čisté linie a senzualita dozadu zakřiveného krytu jsou nejen nádherné, ale také vytvářejí efektivní strukturu pro akustiku. Pečlivě navržená křivka zvyšuje pevnost skříňky reproduktoru, takže výrazně snižuje vnitřní rezonanci. Výsledkem je věrnější a přirozenější reprodukce zvuku. Můžete si vychutnat krásu reproduktorů i senzační zvuk.

Odebírejte náš informační bulletin

Zadejte e-mailovou adresu

Přihlásit k odběru
Zásady ochrany osobních údajů

Registrovat

Vlastníte tento výrobek?

Zaregistrujte svůj výrobek

DS8500/12