Náhradní filtr pro čističku vody na kohoutek

    Snadná příprava čisté vody

    Pokročilý filtrační systém založený na membráně z dutého vlákna a měniči iontů, který odstraňuje bakterie, škodlivé organické sloučeniny, chlór a olovo. Zlepšuje chuť a zápach při současném zachování prospěšných minerálů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Náhradní filtr pro čističku vody na kohoutek

Micro X-Pure WP3922/00 Najít podobné výrobky

Snadná příprava čisté vody

Filtr Micro X-Pure

  • Odstraňuje bakterie, rozpustné olovo a škodlivé organické sloučeniny

    Filtr Micro X-Clean je vícenásobný filtrační systém. Skládá se ze špičkové membrány z dutého vlákna, která obsahuje více než 300 miliard mikropórů a efektivně odstraňuje 99,99 % veškerých bakterií, z měniče iontů, který odstraňuje škodlivé rozpustné olovo, a z jemně granulovaného aktivního uhlíku, který odstraňuje škodlivé vedlejší produkty chlorování, průmyslové znečišťující látky, například těkavé organické chemikálie, a zemědělské znečišťující látky, například pesticidy CAT. Filtr v pitné vodě zachovává zdraví prospěšné minerály, které jsou životně důležité pro lidské zdraví.

  • Pokročilý mechanismus Quick Twist pro snadnou výměnu filtrů

    Díky pokročilému mechanismu Quick Twist pro výměnu filtrů je výměna filtru rychlá, snadná a bezpečná. Díky tomu i pro vaši čističku vody platí heslo sense and simplicity.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat