Čistička vody na kohoutek

  Čistička vody na kohoutek

  Snadná příprava chutnější vody

  Kompaktní a snadno instalovatelná čistička vody zlepšující chuť vody používané k pití a vaření odfiltrováním chlóru a jiných nečistot pomocí uhlíkového filtru s postříbřeným povrchem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Čistička vody na kohoutek

Pure Taste WP3861/00 Najít podobné výrobky

Snadná příprava chutnější vody

s filtrem Pure Taste

 • Filtr Pure Taste pro čistší a chutnější vodu

  Filtr Pure Taste odstraňuje z vody z kohoutku chlór, nepříjemnou chuť, zápach a usazeniny, čímž zaručuje čistší a chutnější vodu na pití, vaření a omývání ovoce a zeleniny. Postříbřený aktivní uhlík navíc zabraňuje množení bakterií uvnitř filtru, díky čemuž je vaše voda mimořádně bezpečná.

 • Upozornění Pure Protect ukazuje, kdy máte vyměnit filtr

  Upozornění Pure Protect je nálepka s měsíci v roce, kterou lze snadno přilepit na kryt filtru. Díky vyznačení měsíce výměny si můžete být jisti, že si včas vzpomenete, kdy je třeba vyměnit filtr. Díky tomu budete mít vždy Pure Taste vodu.

 • Funkce Hi-Flow s maximálním průtoku 2 litry za minutu

  Maximální průtok vody u tohoto kompaktního čističe vody je 2 litry za minutu, což je jen malý rozdíl oproti průtoku normální, nefiltrované vody. Jednoduchým otočením páky též můžete zvolit, zda má z kohoutku vytékat nefiltrovaná voda jako proud nebo sprška, případně filtrovaná voda jako sprška.

 • Kohoutkový adaptér Quick Fit pro snadnou instalaci na kohoutek

  K pokročilé čističce je přibaleno několik přizpůsobitelných kohoutkových adaptérů Quick Fit, díky kterým lze čističku snadno a rychle nainstalovat na kohoutku. Heslo sense and simplicity je skutečností.

 • Pokročilý mechanismus Quick Twist pro snadnou výměnu filtrů

  Díky pokročilému mechanismu Quick Twist pro výměnu filtrů je výměna filtru rychlá, snadná a bezpečná. Díky tomu i pro vaši čističku vody platí heslo sense and simplicity.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat