Bezdrátová hudební stanice

  Bezdrátová hudební stanice

  Zpřístupněte svou hudbu

  Se stanicemi WAS7500 umístěnými v domácnosti můžete okamžitě bezdrátově přehrávat svou oblíbenou hudbu z hudební základny nebo počítače. Vychutnejte si Hi-Fi kvalitu zvuku v tomto velmi tenkém systému. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátová hudební stanice

Internetové rádio zdarma, Barevný displej WAS7500/12 Najít podobné výrobky

Zpřístupněte svou hudbu

Vychutnejte si všechnu svou hudbu v každém pokoji – a to bezdrátově

 • Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Bezdrátový přenos mezi hudební základnou a stanicemi

  Díky bezdrátovému přenosu není třeba stahovat a ukládat velké hudební soubory na tomto audio zařízení. Místo toho můžete poslouchat své oblíbené skladby, které jsou neustále přenášeny do všech hudebních stanic – současně. Nechte hudbu, aby vás pomocí funkce Music Follows me sledovala z místnosti do místnosti – nemusíte skladby opakovaně vyhledávat a přehrávat. Funkce Vysílání hudby vysílá současně požadovanou hudbu ze základny do jednotlivých stanic. S funkcí Můj pokoj, moje hudba si může kterýkoli člen rodiny užít vybranou hudbu z uložené sbírky v jakékoli místnosti vybavené bezdrátovou hudební základnou nebo stanicí.

 • Vysílání hudby: Poslouchejte stejnou hudbu na všech stanicích

  Vysílání hudby: Poslouchejte stejnou hudbu na všech stanicích

  Buďte DJ na své domácí oslavě a vysílejte oblíbenou taneční hudbu z bezdrátové hudební základny současně do všech bezdrátových hudebních stanic v různých částech domácnosti. Skvělé pro večírky!

 • Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Music Follows Me: přenos hudby z jedné místnosti do druhé

  Funkce Music Follows Me umožňuje přenášet oblíbenou hudbu z místnosti do místnosti bez nutnosti opakované navigace a přehrávání určité skladby. Jednoduchým stisknutím tlačítka vás bude oblíbená skladba následovat všude, kam půjdete.

 • Vychutnejte si internetové rádio

  Vychutnejte si internetové rádio

  Internetové rádio je audio služba, která je přenášena prostřednictvím sítě Internet. Jedním z nejpopulárnějších formátů je MP3. Některé internetové stanice jsou přidružené k ‚pozemním‘ rádiovým stanicím, zatímco jiné jsou pouze na síti Internet, jsou nezávislé a šíří svá vysílání pouze prostřednictvím sítě World Wide Web. Díky internetovému rádiu si můžete vychutnat přístup k online rádiovým stanicím z celého světa a poslouchat široké spektrum žánrů; mít přístup ke zprávám, sportu a novinkách ze světa zábavy, nebo se připojit k oblíbeným nebo skrytým stanicím celé Evropy.

 • Bezdrátový přenos z počítače přes rozhraní UPnP

  Bezdrátový přenos z počítače přes rozhraní UPnP

  Osvoboďte z počítače celou svou sbírku hudby a přehrávejte ji pomocí audiosystému Streamium Network music player! Díky funkci UPnP, která umožňuje připojení k libovolnému zařízení vybavenému rozhraním Universal Plug & Play, může zařízení Streamium získat přístup ke sbírce, vybírat a prohledávat sbírku hudby v počítači. Jednoduše použijte dálkový ovladač, vyberte pomocí zařízení Streamium skladby a přehrajte je. Vychutnejte si svou oblíbenou hudbu bezdrátově a bez námahy.

 • Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní se zobrazením obalů alb

  Jednoduché a intuitivní uživatelské rozhraní přehrávače GoGear využívá pokročilou technologii navigace. Nejenže pomáhá zajišťovat rychlou a bezproblémovou navigaci, ale také příjemný multimediální zážitek, který lze zvládnout během chvilky. Inteligentní funkce jako Obal alba – která zobrazí obal alba zabudovaný v hudebních souborech – zajišťují bohatší zážitek jako za starých dobrých časů, kdy jste si při poslechu hudby prohlíželi obal CD nebo LP.

 • Můj pokoj, moje hudba: poslouchejte různou hudbu v každé místnosti

  Můj pokoj, moje hudba: poslouchejte různou hudbu v každé místnosti

  Díky funkci Můj pokoj, moje hudba si může každý člen rodiny vybrat a přehrávat svou oblíbenou hudbu ze sbírek uložených v bezdrátovém hudebním centru Streamium. Technologie přístupu více uživatelů přenáší hudbu z bezdrátové hudební základny, která byla vybrána určitou bezdrátovou hudební stanicí. Jedna centrála Streamium může přenášet hudbu až do pěti stanic, což nabízí šest různých hudebních voleb do libovolné místnosti – současně a okamžitě.

 • Připojení USB Direct přehrává hudbu přímo z disků USB flash

  Připojení USB Direct přehrává hudbu přímo z disků USB flash
 • Celkový výstupní výkon 30 W RMS

  Celkový výstupní výkon 30 W RMS
 • Vestavěné basové reproduktory pro hluboký, basový zvuk

  Vestavěné basové reproduktory pro hluboký, basový zvuk
 • Reproduktory Super Sound Panel pro čisté střední a vysoké frekvence

  Super Sound Panel je nový plochý reproduktor, který používá špičkovou technologii pro zajištění vysoce kvalitního širokopásmového zvuku z kompaktní jednotky reproduktoru. Nabízí vynikající kvalitu zvuku v celém kmitočtovém spektru bez nežádoucího objemu běžných reproduktorů. Plochá technologie reproduktorů plexi-piston nahrazuje běžné silné basové a výškové reproduktory jednou membránou, která nabízí z jednoho velmi tenkého rámu hluboké basy a vyvážený zvuk bez zkreslení.

Zobrazit všechny specifikace
 • Některé funkce vyžadují podporu širokopásmového přístupu k internetu

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat