Vibrační budík s dvěma úrovněmi

  Zařiďte si krásné ranní vstávání s tímto tenkým budíkem Philips. je vybaven funkcemi vibrací i signálu budíku, takže můžete začít den po svém. Připojte jej sponou k polštáři nebo použijte vyklápěcí stojánek a postavte jej na noční stolek. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vibrační budík s dvěma úrovněmi

 • Indikátor vybité baterie poskytuje průběžné informace o úrovni nabití

  Indikátor vybité baterie poskytuje průběžné informace o úrovni nabití

  Indikátor vybité baterie se rozsvítí, je-li baterie vybitá.

 • Opakovat buzení pro další odložené buzení

  Opakovat buzení pro další odložené buzení

  Aby se zabránilo zaspání, disponuje radiobudík Philips funkcí odloženého buzení. Když budík zazvoní, avšak vy si chcete dopřát ještě chvilku spánku, jednoduše jednou stiskněte tlačítko opakovaného buzení a pokračujte ve spánku. Po devíti minutách budík zazvoní znovu. Tlačítko opakovaného buzení můžete mačkat každých devět minut až do naprostého vypnutí budíku.

 • Vestavěný vibrační budík pro soukromé a šetrné probuzení

  Probuďte se lehce s jemnými vibracemi této funkce. Impulzy jsou zaměřeny na jedno místo, takže vzbudí vás, a nikoli vašeho partnera. Vzhledem k tomu, že ne každý se budí stejně snadno, budík nabízí dvě úrovně vibrací. Avšak i při vyšší úrovni budík odesílá vibrace jen k vám a nikoli k vašemu partnerovi. Velcí spáči si mohou jako záložní budík zvolit bzučák, aby měli jistotu, že svůj den zahájí včas.

 • Praktická spona pro připnutí k polštáři

  Jděte spát v klidu. Tento budík Philips se dodává s volitelnou sponou, která umožňuje šikovně připnout budík k polštáři. Díky tomu budík snadno najdete a v noci ani při vibrování nespadne z postele. Pokud chcete, můžete dodanou sponu nahradit vlastní šňůrkou. Jednoduše protáhněte šňůrku otvorem na budíku.

 • Tenký a plochý design umožňuje pohodlně vložit budík pod polštář

  Tento budík je předurčen k tomu, aby ležel pod polštářem: je nejen mimořádně tenký, ale nejsou na něm ani žádné ostré rohy či výčnělky. Tlačítka jsou zarovnána s povrchem a stojánek lze úhledně a bezpečně složit, takže se stane součástí zadního pláště. Ani si nebudete uvědomovat, že máte budík pod polštářem, a můžete si dál nerušeně užívat pohodlí své postele.

 • Vyklápěcí stojánek pro flexibilní umístění na stůl

  Tento budík nabízí velmi flexibilní použití, protože se dodává s vestavěným vyklápěcím stojánkem. Pokud budík postavíte na stůl, trochu se nakloní, aby stál pevně a poskytoval nejlepší úhel sledování. Prstový úchop na vyklápěcím stojánku umožňuje jeho snadné vyklopení. Pogumované nožky zajišťují pevnou polohu budíku bez klouzání. Stojánek lze úhledně složit zpět na místo, takže je zarovnaný se zadním pláštěm budíku – a budík můžete ihned zasunout pod polštář.

 • Použijte bzučák jako záložní budík

  Kromě vibračního režimu nabízí tento budík také bzučák. Máte možnost vybrat, jak se chcete probudit. Můžete se rozhodnout pouze pro bzučák, pouze pro vibrace nebo pro použití obou funkcí. Lidé s tvrdším spánkem budou díky volbě bzučáku i vibrací klidnější.

 • Jemné zatřesení pro příjemnější vstávání

  Probouzejte se přirozeně se společností Philips. Tento budík odesílá vibrace, které vás probudí – počínaje těmi nejjemnějšími, které posléze nabudou na intenzitě. Nepatrné oscilace vám umožní probudit se přirozeně, bez nepříjemného zvuku budíku. Přirozené probuzení také znamená, že vstanete s větší energií a budete připraveni zahájit skvělý nový den.

 • Napájení z baterií pro snadné umístění a přenositelnost

  Praktický provoz s napájením ze dvou baterií AA, aby byla zajištěna optimální přenositelnost a umístění.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat