Prestigo

  Univerzální dálkový ovladač

  Sledujte pouze ta tlačítka, která chcete

  Nyní můžete konečně odložit všechny své dálkové ovladače a nahradit je jedním krásným ovladačem. Prestigo SRU9600 nejen, že zastane všechny funkce vašich původních ovladačů, ale kromě toho se mnohem snadněji a pohodlněji používá.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sledujte pouze ta tlačítka, která chcete

Vyrobeno pro snazší ovládání domácích zařízení

 • Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládání více funkcí jedním tlačítkem umožňuje provádět více příkazů jedním stiskem tlačítka přes funkci makro. Funkce makro slučuje řetězec předprogramovaných příkazů v jednom tlačítku. Proto je pro spuštění řady funkcí nutný pouze jeden stisk tlačítka.

 • 8 ovladačů v 1 pro všechna zařízení domácí zábavy

  Univerzální dálkový ovladač vám umožní programovat a používat až 8 zařízení téměř všech značek.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Na dotykovém displeji se zobrazují pouze potřebné klávesy

  Pomocí speciální zobrazovací technologie s invertovanými segmenty se rozsvítí pouze ta tlačítka, která jsou potřebná pro ovládání určitého přístroje. Již nikdy nebudete muset hledat ta správná tlačítka.

 • Snadný přístup k pokročilým příkazům přes interaktivní displej LCD

  Interaktivní LCD je 4řádkový LCD displej s bodovým rastrem, který vás provede nastavením i pro různá zařízení.

 • LCD obrazovka je podsvětlena pro pohodlnou obsluhu v šeru

  Podsvětlení zajišťuje dobrou čitelnost LCD displeje nebo klávesnice i za slabého okolního světla. Dva nejběžnější typy podsvětlení zahrnují použití diod LED a elektroluminiscenční osvětlení (EL). Dálkové ovladače s podsvětlením LED mají obvykle jasné, avšak nerovnoměrné podsvětlení žluté nebo zelené barvy. Panely s podsvětlením typu EL vyzařují rovnoměrné světlo modrého, bílého nebo zeleného odstínu.

 • Ovládání otočným kurzorem pro rychlé procházení nabídek

  Kurzor obsahující otočné kolečko umožňuje procházet nabídku nastavení a stránky zařízení v obou směrech, doprava i doleva.

 • Pro nastavení není nutná žádná příručka

  Na rozdíl od jiných univerzálních dálkových ovladačů, kde je třeba zadat trojciferný kód identifikující značku a typ zařízení, je součástí tohoto dálkového ovladače návod krok za krokem na přístroji pro nastavení vašeho zařízení, bez ohledu na jeho značku.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat