Prestigo

Univerzální dálkový ovladač

  Prestigo

  Univerzální dálkový ovladač

  Maximální funkčnost a přehled.

  Barevné ikony usnadňují navigaci a výběr. Může ovládat až 8 zařízení, například televizor, DVD(R) s pevným diskem, videorekordér, satelitní přijímač, tuner, kabelovou televizi a další.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prestigo Univerzální dálkový ovladač

Maximální funkčnost a přehled.

 • Snadno čitelný 3,6cm (1,4") barevný LCD displej

  Barevný 3,6cm (1,4") (96 × 67 pixelů) LCD displej je předurčen ke snadnému čtení obsahu obrazovky.

 • Ovládání otočným kurzorem pro rychlé procházení nabídek

  Kurzor obsahující otočné kolečko umožňuje procházet nabídku nastavení a stránky zařízení v obou směrech, doprava i doleva.

 • Jeden dálkový ovladač pro TV/video/SAT, DVD/CD, tuner/zesilovač/přijímač

  Usnadněte si ovládání domácího kina jedním jednoduchým ovladačem pro televizor, videorekordér, přehrávač DVD, tuner, satelitní přijímač, digitální datový terminál, CD přehrávač, zesilovač a integrovaný přijímač bez ohledu na značku. Užijte si při sledování svých oblíbených filmů pohodlí stisku jednoho tlačítka.

 • Pro nastavení není nutná žádná příručka

  Na rozdíl od jiných univerzálních dálkových ovladačů, kde je třeba zadat trojciferný kód identifikující značku a typ zařízení, je součástí tohoto dálkového ovladače návod krok za krokem na přístroji pro nastavení vašeho zařízení, bez ohledu na jeho značku.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Snadné přidání a označení dalších funkcí

  Vylepšený způsob přidávání a označování funkcí usnadňuje a zrychluje přidání dalších funkcí. Nyní již nebudou chybět žádné užitečné funkce.

 • Aktivity určené k ovládání většího množství zařízení jedním tlačítkem

  Namísto samostatného ovládání komponent spojuje ovládání vycházející z akcí nejčastěji používané funkce do aktivit jako ‚Sledování filmu‘ nebo ‚Poslech CD‘. Jestliže uživatel vybere akci ‚Sledování filmu‘, nemusí ovládat zvlášť každou jednotlivou část vybavení (např. DVD přehrávač, televizor a multimediální přijímač). Jediné tlačítko ukrývá všechny pokyny nezbytné pro zahájení sledování filmu: zapnutí televizoru, zapnutí zesilovače a volbu správného vstupu, zapnutí DVD přehrávače a zahájení přehrávání.

 • LCD obrazovka je podsvětlena pro pohodlnou obsluhu v šeru

  Podsvětlení zajišťuje dobrou čitelnost LCD displeje nebo klávesnice i za slabého okolního světla. Dva nejběžnější typy podsvětlení zahrnují použití diod LED a elektroluminiscenční osvětlení (EL). Dálkové ovladače s podsvětlením LED mají obvykle jasné, avšak nerovnoměrné podsvětlení žluté nebo zelené barvy. Panely s podsvětlením typu EL vyzařují rovnoměrné světlo modrého, bílého nebo zeleného odstínu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat