TV all

  Univerzální dálkový ovladač

  Velmi hodnotná náhrada

  Odolné a snadno použitelné dálkové ovládání, které je skvělou náhradou za stará, ztracená nebo nefunkční dálková ovládání. Ovládá až čtyři zařízení, lze použít pro většinu značek a je připraveno k použití s přístroji společnosti Philips. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Univerzální dálkový ovladač

Ovladač 4v1 pro TV, video, DVD a SAT SRU3040/53 Najít podobné výrobky

Velmi hodnotná náhrada

Obsluhuje zařízení více než 800 značek

 • Dálkový ovladač 4 v 1 pro TV, DVD přehrávač/rekordér, STB a videorekordér

  Vyměňte stůl plný dálkových ovladačů za jednu robustní jednotku ovládající TV, DVD přehrávač/rekordér, satelitní přijímač, přijímač digitálního pozemního vysílání či kabelový set-top box (STB) i videorekordér bez ohledu na značku či model.

 • Naprogramováno pro použití se zařízeními společnosti Philips

  Máte-li přístroje značky Philips, můžete univerzální dálkové ovládání použít bez dalšího programování. Všechny klávesy jsou totiž předem nastaveny na funkce výrobků Philips.

 • Velká tlačítka zlepšují ovladatelnost a čitelnost

  Velká tlačítka jsou větší tlačítka na dálkovém ovladači, která umožňují lépe přečíst označení. Stisknutí tlačítek je navíc mnohem pohodlnější, protože jejich velikost se zvětšila o 2 mm v porovnání se standardní velikostí tlačítek dálkového ovladače.

 • Ochranný lem zvyšuje pohodlí a umožňuje pevné uchopení

  Zvýšená ochrana zajištěná speciálním gumovým lemem snižuje nebezpečí poškození dálkového ovladače. Navíc zvyšuje pohodlí a umožňuje pevné uchopení ovladače.

 • Podpora URC prostřednictvím zvláštní webové stránky

  Zvláštní služba podpory pro dálkové ovládání, díky níž jsou všechny kódy všech značek dostupné na webové stránce Philips URC.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat