Prestigo

  Univerzální dálkový ovladač

  Dotyková obrazovka

  Inteligentní univerzální dálkový ovladač s barevným dotykovým displejem ovládá až 20 zařízení z 300 000 a zobrazuje pouze tlačítka, která potřebujete. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prestigo Univerzální dálkový ovladač

Ultra touch 20 v 1 SRT9320/10 Najít podobné výrobky

Dotyková obrazovka

Sledujte pouze ta tlačítka, která chcete

 • Akce určené k ovládání většího množství zařízení

  Akce určené k ovládání většího množství zařízení

  Spouštějte své aktivity domácí zábavy stiskem jediného tlačítka namísto ovládání jednotlivých zařízení v samostatných krocích. Jednoduše stiskněte tlačítko aktivity, například „Sledování filmu“, a ovladač Prestigo automaticky zapne různá zařízení ke sledování filmu – například televizor, přehrávač DVD a systém domácího kina.

 • Snadná navigace pomocí displeje citlivého na dotyk

  Snadná navigace pomocí displeje citlivého na dotyk

  Displej citlivý na dotyk, který zobrazuje pouze tlačítka, která potřebujete, a který umožňuje rychlou navigaci na obrazovce dálkového ovládání.

 • Přímý přístup k vašim oblíbeným kanálům

  Přímý přístup k vašim oblíbeným kanálům

  V dálkovém ovladači je k dispozici knihovna ikon kanálů nejsledovanějších televizních a rádiových stanic ve většině zemí. Pomocí barevného LCD displeje lze ke kanálu přiřadit správnou ikonu. Jakmile ikony jednou nastavíte, můžete k přepínání kanálů použít místo tlačítek s číslicemi na dálkovém ovládání ikony stanic na LCD displeji.

 • Barevný displej s úhlopříčkou 7,1 cm pro snadnou čitelnost a navigaci

  7,1cm (240 x 320 pixelů) barevný LCD displej poskytuje kvalitu vysokého rozlišení a snadnou čitelnost. Displej citlivý na dotyk zobrazuje pouze tlačítka, která potřebujete, a umožňuje rychlou navigaci na obrazovce dálkového ovladače.

 • Podsvícená tlačítka pro ovládání zařízení za šera

  Osvětlená klávesnice usnadňuje ovládání všech zařízení, dokonce i za šera.

 • Snadné naučení a označení dalších funkcí

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte. Vylepšený způsob přidávání a označování funkcí usnadňuje a zrychluje přidání dalších funkcí. Výsledek: nyní již nebudou chybět žádné užitečné funkce!

 • Online aktualizace díky internetové knihovně

  Software PrestigoSync společnosti Philips poskytuje spolu s USB konektorem na dálkovém ovladači přístup ke snadným online aktualizacím. Z nejaktuálnější databázové knihovny více než 10 000 ikon kanálů si můžete vybrat ikony svých oblíbených kanálů. Software PrestigoSync společnosti Philips vás též automaticky informuje o nejnovějším firmwaru pro váš ovladač Prestigo. Software je poskytován na disku CD-ROM nebo jej lze stáhnout z webových stránek společnosti Philips.

 • Postupný návod na obrazovce

  Na rozdíl od jiných univerzálních dálkových ovladačů, kde je třeba zadat z papírové příručky 4ciferný kód identifikující značku a typ zařízení, je součástí tohoto dálkového ovladače na přístroji podrobný návod umožňující nastavení zařízení bez ohledu na jeho značku.

 • Univerzální databáze kódů pro ovládání různých zařízení

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Správná sada infračervených kódů je automaticky vybrána z databáze dálkových ovládání. Díky tomu dnes můžete ovládat prakticky každý prvek audio/video systému na trhu - bez ohledu na model a značku.

 • Nejčastěji používaná pevná tlačítka pro snadné použití

  Často používaná tlačítka jsou přítomna v podobě pevných tlačítek pro ovládání naslepo, čímž je zaručeno snadné použití.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat