Multimediální dálkový ovladač

  Rozšiřující sada pro PC Vista!

  Dokonalé řešení pro ovládání funkcí mediálního centra ve vašem počítači. Stačí připojit hardwarový klíč (dongle) sběrnice USB k počítači a můžete dálkově ovládat televizor, DVD i funkce nahrávání na pevný disk počítače.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rozšiřující sada pro PC Vista!

 • Dálkové ovládání k PC, TV, STB a AMP

  Dálkové ovládání 4 v 1 je jediný ovladač, který může nahradit různá dálková ovládání dodávaná se zařízeními TV, STB. AMP i počítačem vybaveným mediálním centrem. Obsahuje kódy pro většinu značek těchto zařízení. Návod k dálkovému ovládání uvádí seznam všech kódů. Při instalaci dálkového ovládání stačí vyhledat kód a značku zařízení a zadat tyto hodnoty do ovladače.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Procházení hudebních souborů na TV/monitoru

  Snadné procházení médií odkazuje na dálkové ovládání, které umožňuje procházení obsahu souborů médií v počítači s Media Centrem i ovládání dalších zvukových nebo video zařízení. Infračervený hardwarový klíč (dongle) dodávaný s dálkovým ovládáním je připojen k počítači s mediálním centrem. Jeho prostřednictvím může dálkové ovládání řídit počítač s mediálním centrem, procházet soubory, vybrat soubor a přehrát jej ve vybraném zařízení.

 • Přímý příst. kód pro ovládání PC s Microsoft Media Centrem

  Dálkové ovládání je vybaveno vyhrazeným zeleným tlačítkem Microsoft Media Center, které poskytuje přístup k vyhrazené nabídce počítače s Microsoft Media Centrem.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Kompatibilní s operačním systémem Microsoft Vista (edice Media Center)

  Pro přehrávání oblíbených multimediálních souborů na vašem počítači s operačním systémem Microsoft Vista Media Center je dálkové ovládání vybaveno kódy a hardwarovým klíčem pro ovládání počítače se systémem Vista. Po zapnutí monitoru počítače a stisknutí zeleného tlačítka se objeví nabídka počítače se systémem Vista. Nyní můžete procházet obsahem pomocí dálkového ovladače.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat