Webkamera k počítači

  Můžete to rozjet!

  Vychutnejte si video ve skutečném rozlišení 1,3 megapixelu a zdokonalené 8megapixelové fotografie, k tomu úžasný zvuk, 5násobný digitální zoom, možnost okamžitého uploadu videa na YouTube a širokoúhlý objektiv, který dostane do záběru více lidí. Webkamera umožňuje snadné otáčení v kloubu a lze ji namířit libovolným směrem.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Můžete to rozjet!

 • Hlavu kamery lze sklopit dopředu pro snadné ukládání

  Hlavu kamery lze sklopit dopředu pro snadné ukládání
 • Skutečné rozlišení 1,3 megapixelu (interp.) pro mimořádnou kvalitu obrazu

  Díky skutečnému rozlišení 1,3 megapixelu vám nic neujde. Dokonalý, vysoce kvalitní pohyb v obraze pro nahrávání webovou kamerou, které je šetrné pro oči.

 • 8 megapixelů pro čistší fotografie

  Vaše webová kamera poskytuje díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (softwarově vylepšeno) více podrobností. Toto rozlišení je dostatečné pro tisk fotografií o velikosti plakátu ve vysokém rozlišení.

 • Širokoúhlý objektiv umožňuje zachytit v záběru více osob

  Vysoce kvalitní širokoúhlý objektiv poskytuje větší zorné pole. Funguje stejně jako širokoúhlý fotografický objektiv a do videorámečku se díky němu vejde více lidí beze ztráty kvality videa.

 • Okamžité odesílání videa na YouTube

  Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli a rodinou a sdílejte svá nejnovější videa na YouTube. Stačí vytvořit s pomocí webové kamery osobní video a použít jednoduchou aplikaci pro nahrání videa na Youtube ve 3 jednoduchých krocích. Dvojitým kliknutím vyberte video, zadejte své přihlašovací jméno a heslo na YouTube, napište předmět a popis videa (dobrovolný) a klikněte na tlačítko Odeslat.

 • 5násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Díky funkci sledování obličeje nezmeškáte jediný úsměv

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se hýbete. Můžete zůstat ve středu obrazu, i když se během videorozhovoru budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Přirozené video s rychlostí 60 snímků za sekundu

  Máte možnost vytvářet přirozeně vypadající plně pohyblivé video o rychlosti 60 snímků za sekundu. Je ideální pro video chatování s přáteli nebo vysoce kvalitní videozáznam.

 • Zabudovaný směrový mikrofon poskytuje vysoce kvalitní zvuk

  Směrový mikrofon se zaměří na váš hlas, takže můžete mluvit přirozeně a nemusíte se přesouvat těsněji k mikrofonu, aby vás bylo slyšet. Tím se automaticky sníží šum na pozadí a zajistí přirozenější zvuk.

 • Redukce šumu zvyšuje srozumitelnost řeči

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zvyšuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích.

 • Otočný kloub umožňuje namířit kameru libovolným směrem

  Díky technickému řešení s praktickým otočným kloubem máte volnost při nahrávání webovou kamerou. Stačí otočit kameru o 360 stupňů libovolným směrem a nahrávejte kdekoli, aniž byste museli kameru přesunout.

 • Univerzální svorka pro upevnění na stole, notebooku nebo monitoru stolního počítače

  Díky univerzální svorce je instalace webové kamery na jakýkoli stolní počítač, notebook nebo LCD obrazovku snadná. Její design je velice bezpečný a webová kamera se uprostřed konverzace nepohne a nikdy nespadne.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat