Webkamera k počítači

  Celý den na chatu

  Skvělý obraz a zvuk pro video chatování, kryt objektivu pro ochranu soukromí a sluchátka dost komfortní pro dlouhé používání. A navíc webkamera nabízí vylepšené video v rozlišení 1,3 megapixelu, čistý přenos obrazu a jednoduchost standardu plug and play!

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Celý den na chatu

 • Kryt objektivu webové kamery chrání soukromí

  Kryt objektivu webové kamery chrání soukromí
 • Praktický systém pro uspořádání kabeláže webové kamery

  Praktický systém pro uspořádání kabeláže webové kamery
 • Vylepšené rozlišení 1,3 megapixelu pro videa a fotografie

  Webová kamera poskytuje rozlišení 1,3 megapixelu (softwarově vylepšeno) jak pro video, tak pro fotografie. Je tedy možné použít webovou kameru k vytváření vysoce kvalitních fotografií, které po vytištění jako velké snímky stále vypadají skvěle.

 • Prosté „zapojte-a-chatujte“ pro rychlé připojení

  Připojte webovou kameru ke konektoru USB na počítači. Počítač ji rozpozná a můžete ji okamžitě začít používat. Jak snadné je začít s video chatováním!

 • Velmi citlivý mikrofon na sluchátkách pro jasné snímání hlasu

  Tato sluchátka představují ideální řešení pro zřetelné a nepřerušované online rozhovory, protože se dodávají s vysoce citlivým mikrofonem, který zřetelně zachycuje hlas.

 • Univerzální svorka webové kamery pro stůl, notebook nebo monitor

  Díky univerzální svorce je instalace webové kamery na jakýkoli stolní počítač, notebook nebo LCD obrazovku snadná. Její design je velice bezpečný a webová kamera se uprostřed konverzace nepohne a nikdy nespadne.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat