Digitální PhotoFrame

  Nejlepší dovolená ze všech!

  Stylový a tenký digitální fotorámeček Philips SPF4612 dokáže přehrávat fotografie i videa. Teď můžete svoje nejcennější okamžiky znovu prožít v plném lesku – v živých barvách, pohybu i zvuku. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitální PhotoFrame

25, 4cm/ 10" digitální LCD SPF4612/12 Najít podobné výrobky

Nejlepší dovolená ze všech!

 • Obsluha jedním tlačítkem – kompletní ovládání na jeden dotek

  Obsluha jedním tlačítkem – kompletní ovládání na jeden dotek

  Na horní části digitálního fotorámečku Philips se nachází velké tlačítko. Tímto jedním tlačítkem můžete přepínat mezi nejpoužívanějšími funkcemi rámečku: zapnuto/vypnuto, prezentace fotografií a zobrazení hodin. Ovládací prvek je díky své mohutnosti a přístupnosti skutečně jednoduchý a rychlý. Tomu se říká smysluplnost a jednoduchost!

 • Automatická prezentace z paměťové karty

  Automatické prezentace lze spouštět z paměťové karty, pro případy, kdy nechcete ztrácet čas kopírováním fotografií do fotorámečku.

 • imagen Pro pro ostřejší a živější barvy s přirozenými pleťovými odstíny

  Jedinečná technologie pro vylepšení obrazu imagen společnosti Philips automaticky provádí analýzu fotografií, na jejímž základě upravuje barvy a optimální kontrast. Technologie imagen Pro je pokročilá technologie pro vylepšení obrazu, která z technologie imagen přejímá 3 základní části pro vyšší přesnost barev, hloubku barev a chytrý kontrast. Navíc technologie imagen Pro nabízí vylepšenou barvu pokožky, ostřejší obraz a prohlížení fotografií bez blikání, které je pro fotografie velmi důležité.

 • Sledujte čas na animovaných hodinách

  Když nepotřebujete prohlížet fotografie, přepněte se do režimu hodin. Z fotorámečku se okamžitě stanou hodiny.

 • Automatické zapnutí/vypnutí displeje po předem nastavené době umožňuje úsporu energie

  Časovač vypne a zapne fotorámeček ve zvolenou dobu a snižuje tak spotřebu energie s cílem šetřit životní prostředí díky snížení nákladů na energii fotorámečku až o třetinu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat