Digitální PhotoFrame

  „...podívej, tady jsi ve vaně!“

  Rámeček PhotoFrame dokonale kombinuje kvalitu a zábavu. K dispozici je barevné příslušenství, které umožňuje přizpůsobení – růžové pro dívky a modré pro chlapce. Jednoduchým přepnutím do režimu animovaných dětských hodin lze rámeček změnit na roztomilé hodiny. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitální PhotoFrame

17, 8 cm (7"), Multimédia, poměr stran rámečku 4:3 SPF2107/12 Najít podobné výrobky

„...podívej, tady jsi ve vaně!“

Rámeček Baby PhotoFrame

 • imagen Pro pro ostřejší a živější barvy s přirozenými pleťovými odstíny

  Jedinečná technologie pro vylepšení obrazu imagen společnosti Philips automaticky provádí analýzu fotografií, na jejímž základě upravuje barvy a optimální kontrast. Technologie imagen Pro je pokročilá technologie pro vylepšení obrazu, která z technologie imagen přejímá 3 základní části pro vyšší přesnost barev, hloubku barev a chytrý kontrast. Navíc technologie imagen Pro nabízí vylepšenou barvu pokožky, ostřejší obraz a prohlížení fotografií bez blikání, které je pro fotografie velmi důležité.

 • Poměr stran rámečku 4:3 pro optimální nezkreslené zobrazení

  Digitální fotorámeček Philips PhotoFrame se zobrazením fotografií v poměru 4:3 zaručuje ten nejlepší zážitek ze sledování.

 • Přizpůsobte svůj rámeček růžovými nebo modrými zaklapávacími rámečky.

  Balení obsahuje 2 pěkné veselé doplňky k rámečkům. Růžový pro děvčata a modrý pro chlapce. Stačí jen zaklapnout.

 • Automatická prezentace z karty USB nebo paměťové karty

  Automatické prezentace se spouštějí z jakékoli jednotky USB nebo paměťové karty pro všechny momenty, kdy nechcete ztrácet čas kopírováním fotografií do fotorámečku.

 • Animované hodiny zobrazují čas uklidňujícím způsobem

  Přepněte si na tyto veselé a barevné hodiny, pokud nechcete mít zobrazené fotografie. Z fotorámečku se okamžitě stanou hodiny. Animované dětské hodiny jsou ideální pro děti a jsou výbornou pomůckou, která je naučí, jak určovat čas.

 • Přidejte starým vzpomínkám nový lesk díky technologii RadiantColor

  Technologie RadiantColor je exkluzivní technologie společnosti Philips, pomocí které je možné zobrazit menší fotografie v optimálním poměru 4:3, a to díky rozšíření barev na okrajích fotografie, jež nemá rozměr přes celou obrazovku, až k okrajům obrazovky. Odstraňuje tak černé pruhy a zkreslení poměrem stran.

 • Ekologický fotorámeček

  Rámečky PhotoFrame společnosti Philips jsou navrženy a vyráběny podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností.

 • Automatické zapnutí/vypnutí displeje po předem nastavené době umožňuje úsporu energie

  Časovač vypne a zapne fotorámeček ve zvolenou dobu a snižuje tak spotřebu energie s cílem šetřit životní prostředí díky snížení nákladů na energii fotorámečku až o třetinu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat