Webová kamera

  Řešení připojení

  Stylové video chatování s přáteli a rodinou. Multifunkční dokovací stanice umožňuje použití kdekoli v pokoji. Odpojte pouze webovou kameru a stanici bude snadno dosažitelná pro port USB. Kompletní balení pro připojení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Řešení připojení

S video chatováním s vysokým rozlišením a dockem USB

 • Přijímač můžete uložit do užitečné dokovací stanice

  Přijímač můžete uložit do užitečné dokovací stanice

  Dokovací stanice nabízí pohodlné umístění pro přijímač, když jej nepoužíváte, a některé modely dokonce nabíjí baterie.

 • Přidejte video špičkové kvality a řeč k volání

  Webová kamera je určena k internetovému volání, abyste mohli jak vidět, tak slyšet přátele a rodinu on-line. Funguje snadno a již nyní plně počítá s budoucími vylepšeními!

 • Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky

  Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky. Rychle a snadno můžete nastavit správný úhel, aniž by bylo nutné objektiv podkládat, abyste dosáhli naklonění.

 • Vestavěný digitální mikrofon pro kvalitní zvuk

  Vestavěný digitální mikrofon umožňuje přirozený volný projev nebo přidání zvuku k nahrávce video klipu.

 • Video s 30 snímky za sekundu

  S obnovovací frekvencí 30 snímků za sekundu si vychutnáte video hovory s přirozeným a plynulým pohybem bez trhaného obrazu, který vytváří některé webové kamery.

 • Výjimečné rozlišení VGA pro vysoce kvalitní obraz

  Webová kamera pořizuje snímky v kvalitě VGA (Video Graphics Array) (640x480) a videoklipy bez blikání pro posílání videa. S rozlišením VGA se webová kamera stává kamerou na profesionální úrovni. Dokumenty, webové stránky a e-maily doplňte vysoce kvalitními snímky nebo vytiskněte obrázky v kvalitě fotografie.

 • Přesná skleněná optika pro vyšší kvalitu

  Ostré, čisté a zřetelné. Přesná optika zaručuje vysokou kvalitu obrazu u všech aplikací - od snímků až po video zprávy. Objektiv je potažen speciální vrstvou prodlužující jeho životnost a chránící jej před opotřebením a shromažďováním prachu.

 • Kompatibilní s MSN, Skype a dalšími službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a další služby okamžitého zasílání zpráv o video. Funguje také se systémem Windows Messenger a NetMeeting pro videokonference s více účastníky a jejich technické řešení bere v úvahu i budoucí vylepšení.

 • S tlačítkem rychlého spuštění můžete aplikaci VLounge spustit během sekundy

  Aplikaci VLounge spustíte jednoduchým stisknutím tlačítka QuickLaunch

 • Se softwarem VLounge pořizujte, archivujte a spravujte snímky a V-maily.

  Software pro pořizování, správu a archivaci snímků velmi pohodlným způsobem. Pouhými několika klepnutími myší budete moci vytvořit a odeslat videoklipy. Tento softwarový balíček nabízí vše, co potřebujete, k úplnému využití webové kamery Philips.

 • Univerzální podstavec s nastavitelným objektivem pro snadné zaměření

  Univerzální podstavec je nejlepším způsobem uchycení webové kamery mimo obrazovku. Kamera získá výhodu vyššího umístění a má pevnou základnu, takže se nemůže překlopit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat