Webová kamera

  Užívejte si s přáteli zábavu při video hovorech!

  Jestli chcete zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou a užívat si zábavu, není nad webovou kameru a sluchátka. Naplňte je úžasem, když své aktuální skutečné pozadí zaměníte za virtuální. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Užívejte si s přáteli zábavu při video hovorech!

 • Přidejte video špičkové kvality a řeč k volání

  Webová kamera je určena k internetovému volání, abyste mohli jak vidět, tak slyšet přátele a rodinu on-line. Funguje snadno a již nyní plně počítá s budoucími vylepšeními!

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Vestavěný digitální mikrofon pro kvalitní zvuk

  Vestavěný digitální mikrofon umožňuje přirozený volný projev nebo přidání zvuku k nahrávce video klipu.

 • Video s 30 snímky za sekundu

  S obnovovací frekvencí 30 snímků za sekundu si vychutnáte video hovory s přirozeným a plynulým pohybem bez trhaného obrazu, který vytváří některé webové kamery.

 • Přesná skleněná optika pro vyšší kvalitu

  Ostré, čisté a zřetelné. Přesná optika zaručuje vysokou kvalitu obrazu u všech aplikací - od snímků až po video zprávy. Objektiv je potažen speciální vrstvou prodlužující jeho životnost a chránící jej před opotřebením a shromažďováním prachu.

 • Stabilní držák pro každý monitor, laptop nebo stůl

  Multifunkční podstavec usnadňuje umístění webkamery na každý monitor, laptop, notebook nebo plochý povrch.

 • Vytváří V-maily a ovládá webovou kameru softwarem VLounge Premium

  Vytváří a odesílá V-maily během několika sekund. VLounge je sofistikovaný software pro pořizování, správu a archivaci snímků a videoklipů několika klepnutími myši. Můžete jej také pro maximální kontrolu použít při ovládání sledování obličeje a digitálního zoomu.

 • S tlačítkem rychlého spuštění můžete aplikaci VLounge spustit během sekundy

  Aplikaci VLounge spustíte jednoduchým stisknutím tlačítka QuickLaunch

 • Kompatibilní s MSN, Skype a dalšími službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a další služby okamžitého zasílání zpráv o video. Funguje také se systémem Windows Messenger a NetMeeting pro videokonference s více účastníky a jejich technické řešení bere v úvahu i budoucí vylepšení.

 • Tlačítko Snímek pro okamžité pořízení fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webkamera automaticky pořídí snímek připravený pro přidání do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Multimediální sluchátka a rameno mikrofonu pro kvalitní zvuk

  Sluchátka v odpovídajícím provedení dodávaná spolu s touto webovou kamerou zvyšují pohodlí při video rozhovorech a jiných interaktivních činnostech online. Do stylového designu je zabudováno rameno mikrofonu, díky němuž je váš hlas zaznamenán na stejné úrovni na jakémkoliv místě, na které se přesunete.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat