Webová kamera

  Přenosná webová kamera pro laptopy

  Komunikujte kdekoli, kdykoli a za jakýchkoli podmínek. Její pružný stojan zapojíte do vašeho laptopu a její vestavěné světlo vám dovolí pracovat i potmě. Jakmile dokončíte práci – zasunete ochranný kryt objektivu zpět, složíte kameru a můžete jít! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosná webová kamera pro laptopy

S krytem objektivu a světlem

 • Pružný stojan pro přesné zaměření

  Tato pevná a pružná spojka dělá čest webové kameře pro laptop. Lze jí nasměrovat přesně tam, kam chcete, a v této poloze také zůstane! Pokud jste hotovi, můžete ji úhledně svinout nebo složit do libovolného tvaru, aby se dala prakticky uložit do každé tašky.

 • Výsuvný kryt objektivu zajišťuje ochranu kamery v době, kdy ji nepoužíváte.

  Pouzdro připevněné k webové kameře překryje při nečinnosti její objektiv. To zajišťuje mimořádnou ochranu. Po odsunutí krytu se aktivuje osvětlení kláves.

 • Integrované pracovní světlo osvětluje vás nebo klávesnici

  Kamera, světla, jedem! Šikovně vestavěné světlo webové kamery může dokonce osvětlovat vaši klávesnici. Práce ve špatně osvětlených prostorách bude nyní určitě příjemnější. A také již nebude při webových konferencích vadit případné slabé osvětlení.

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Výjimečné rozlišení VGA pro vysoce kvalitní obraz

  Webová kamera pořizuje snímky v kvalitě VGA (Video Graphics Array) (640x480) a videoklipy bez blikání pro posílání videa. S rozlišením VGA se webová kamera stává kamerou na profesionální úrovni. Dokumenty, webové stránky a e-maily doplňte vysoce kvalitními snímky nebo vytiskněte obrázky v kvalitě fotografie.

 • Automatický optimizátor obrazu pro vysokou kvalitu obrazu

  Automatický optimizátor obrazu umožňuje získat z webové kamery co nejvíce pomocí automatického nastavení kamery a obrazu, aby odpovídal dostupným světelným podmínkám.

 • Správce instalace umožňuje snadné nastavení

  Díky praktickému správci instalace webovou kameru nainstalujete za pár sekund. Sledujte krok po kroku snadné pokyny a webovou kameru nastavte tak, aby dokonale odpovídala počítači.

 • Se softwarem VLounge pořizujte, archivujte a spravujte snímky a V-maily.

  Software pro pořizování, správu a archivaci snímků velmi pohodlným způsobem. Pouhými několika klepnutími myší budete moci vytvořit a odeslat videoklipy. Tento softwarový balíček nabízí vše, co potřebujete, k úplnému využití webové kamery Philips.

 • Kompatibilní s MSN, Skype a dalšími službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a další služby okamžitého zasílání zpráv o video. Funguje také se systémem Windows Messenger a NetMeeting pro videokonference s více účastníky a jejich technické řešení bere v úvahu i budoucí vylepšení.

 • Kompatibilní se všemi dostupnými aplikacemi pro práci s grafikou

  Webová kamera spolupracuje se všemi dostupnými freewarovými i profesionálními aplikacemi pro práci s grafikou. Pořiďte snímek nebo momentku z videa a otevřete je v jakémkoli programu pro práci s grafikou.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat