Webová kamera

  Webová kamera

  Video chatování s vyšším rozlišením

  V černém provedení a s malým designem vypadá tato webová kamera stejně dobře jako obraz o vysokém rozlišení, který dokáže zachytit. Její robustní stojan lze bezpečně postavit na každý monitor a můžete jí otáčet o 360°, abyste zachytili všechna místa v pokoji. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Video chatování s vyšším rozlišením

 • Tlačítko Snímek pro okamžité pořízení fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webkamera automaticky pořídí snímek připravený pro přidání do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Automatický optimizátor obrazu pro vysokou kvalitu obrazu

  Automatický optimizátor obrazu umožňuje získat z webové kamery co nejvíce pomocí automatického nastavení kamery a obrazu, aby odpovídal dostupným světelným podmínkám.

 • Video s 30 snímky za sekundu

  S obnovovací frekvencí 30 snímků za sekundu si vychutnáte video hovory s přirozeným a plynulým pohybem bez trhaného obrazu, který vytváří některé webové kamery.

 • Samostatný externí mikrofon pro volnost při nahrávání

  Samostatný externí mikrofon můžete bez omezení umístit tam, kde nejlépe snímá hlas, abyste se mohli pohodlně věnovat video chatování. Nyní můžete videoklipy nebo webové chatování doplnit kvalitním zvukem.

 • Výjimečné rozlišení VGA pro vysoce kvalitní obraz

  Webová kamera pořizuje snímky v kvalitě VGA (Video Graphics Array) (640x480) a videoklipy bez blikání pro posílání videa. S rozlišením VGA se webová kamera stává kamerou na profesionální úrovni. Dokumenty, webové stránky a e-maily doplňte vysoce kvalitními snímky nebo vytiskněte obrázky v kvalitě fotografie.

 • Otočný kloub umožňuje otáčet kameru o 360°

  Díky technickému řešení s praktickým otočným kloubem máte volnost při nahrávání webovou kamerou. Otočte kameru o 360° jakýmkoli směrem a nahrávejte kdekoli v pokoji, aniž byste museli kameru přesunout.

 • Se softwarem VLounge pořizujte, archivujte a spravujte snímky a V-maily.

  Software pro pořizování, správu a archivaci snímků velmi pohodlným způsobem. Pouhými několika klepnutími myší budete moci vytvořit a odeslat videoklipy. Tento softwarový balíček nabízí vše, co potřebujete, k úplnému využití webové kamery Philips.

 • Kompatibilní s MSN, Skype a dalšími službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, MSN Messenger, Yahoo!, AOL Messenger a další služby okamžitého zasílání zpráv o video. Funguje také se systémem Windows Messenger a NetMeeting pro videokonference s více účastníky a jejich technické řešení bere v úvahu i budoucí vylepšení.

 • Správce instalace umožňuje snadné nastavení

  Díky praktickému správci instalace webovou kameru nainstalujete za pár sekund. Sledujte krok po kroku snadné pokyny a webovou kameru nastavte tak, aby dokonale odpovídala počítači.

 • Stabilní držák pro každý monitor, laptop nebo stůl

  Multifunkční podstavec usnadňuje umístění webkamery na každý monitor, laptop, notebook nebo plochý povrch.

 • Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky

  Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky. Rychle a snadno můžete nastavit správný úhel, aniž by bylo nutné objektiv podkládat, abyste dosáhli naklonění.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat