Webová kamera

  Webcam pro

  Kompaktní model SPC2050NC umožňuje pohodlné uskutečňování video hovorů pro mobilní uživatele. Kvalita videa s vysokým rozlišením (HD) a se skutečným rozlišením 2,0 megapixelů pro video, 8,0 megapixelů pro fotografie, s obnovovací frekvencí videa 90 snímků za sekundu a funkcí automatického ostření. Dokonale čistý stereofonní zvuk díky dvěma vestavěným mikrofonům. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Webcam pro

pro laptopy

 • Systém Digital Natural Motion eliminuje trhavý pohyb

  Systém Digital Natural Motion eliminuje trhavý pohyb

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu (například na disku DVD). Výsledný hladký, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek ze sledování na vyšší úroveň.

 • Skutečné rozlišení videa 2,0 megapixelů pro kvalitní video s vysokým rozlišením

  Počet megapixelů je určujícím prvkem kvality obrazu. 2,0megapixelové čidlo CMOS poskytuje takový druh videa s vysokým rozlišením, jaký doposud nebyl spojován s webovými kamerami.

 • Více podrobností díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (interp.)

  Vaše webová kamera poskytuje díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (interp.) více podrobností. Toto rozlišení je dostatečné pro tisk fotografií o velikosti plakátu ve vysokém rozlišení.

 • Video s 90 snímky za sekundu zajišťující obraz bez blikání.

  Vysoká obnovovací frekvence 90 snímků za sekundu nabízí neuvěřitelně stabilní obraz výborný pro video hovory tváří v tvář a vzdálené sledování domácnosti.

 • 8násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Funkce automatického ostření zaručuje videa a fotografie ostré jako břitva

  Zaručuje videa a fotografie ostré jako břitva. Jakmile senzor obrazu zjistí ztrátu ostrosti, funkce automatického ostření rychle a přesně nastaví objektiv bez potřeby ručního nastavení. Nyní ještě rychleji díky novému ostřícímu algoritmu, exkluzivnímu pro společnost Philips.

 • Širokoúhlý objektiv zabere více lidí

  Širokoúhlý vysoce kvalitní objektiv poskytuje větší zorné pole. Funguje stejně jako širokoúhlý fotografický objektiv a do videorámečku se díky němu vejde více lidí beze ztráty kvality videa.

 • Technologie Pixel Plus 2 pro lepší detail, sytost a čistotu

  S technologií Pixel Plus 2 bude vaše webová kamera vždy vytvářet přirozené obrázky ostré jako břitva s neuvěřitelnými detaily – to vše díky účinnosti procesoru Pixel Plus 2, což je nová technologie zpracování televizního obrazu použitá u PC videa. Zvyšuje počet řádků a pixelů. Výsledkem jsou vždy ty nejlepší možné obrazy.

 • Dva vestavěné stereofonní mikrofony s akustikou bez ozvěny

  Umožněte svému hlasu, aby byl slyšet přirozeně v čistém stereofonním zvuku. Dva vestavěné směrové mikrofony a technologie směrování zvuku, patentovaná společností Philips, vytvářejí virtuální prostor bez šumu a ozvěny. Je zachycen pouze hlas uživatele a ostatní zvuky jsou potlačeny.

 • Potlačení šumu a redukce ozvěny pro nejlepší kvalitu zvuku

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zkvalitňuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích. Potlačuje také ozvěny, takže posluchač lépe slyší váš hlas.

 • Kryt na ochranu objektivu před prachem a škrábanci

  První webová kamera, která je standardně vybavena ochranným krytem objektivu. Chrání vysoce kvalitní skleněný objektiv složený z pěti prvků před prachem a škrábanci při cestování.

 • Důmyslná spona umožňuje uchycení na libovolné obrazovce laptopu

  Tato webová kamera drží na obrazovce laptopu bezpečně díky důmyslné flexibilní sponě, která usnadňuje nasazení webové kamery na libovolný laptop.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat