Kamera pro počítač

  Kamera pro počítač

  Jednoduše vynikající výkon!

  Kamera pro počítač SPC 200NC představuje skvělý způsob, jak se dostat do kouzelného světa obrazové komunikace online díky přirozenému videozáznamu pro širokopásmové internetové chatování. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoduše vynikající výkon!

Video zprávy živě

 • Plynulý obraz s 30 snímky za sekundu

  Posaďte se a vychutnejte si vynikající obraz díky videu s 30 snímky za sekundu. To zajišťuje plynulejší obraz videa a všestranně lepší zážitek z video chatování.

 • Rozlišení VGA (640 x 480) zajišťuje ostré obrázky

  Rozlišení VGA (640 x 480) znamená, že k vytvoření celého obrazu je použito přibližně 300 000 pixelů. Toto rozlišení zajišťuje ostré obrázky pro použití v dokumentech, na webových stránkách a v elektronické poště.

 • Tváří v tvář se službami pro rychlé zasílání zpráv zdarma

  Přidejte obraz ke službám Yahoo!, MSN a AOL Messenger. Tato webkamera funguje také se službami Windows Messenger a NetMeeting.

 • Externí mikrofon pro optimální umístění

  Se samostatným externím mikrofonem máte volnost při výběru umístění tam, kde nejlépe zachytí váš hlas při uvolněném online video chatování.

 • Spolupráce se všemi dostupnými aplikacemi pro práci s grafikou

  Snímky ve VGA kvalitě (640x480) a videoklipy bez blikání pro posílání videa. Tato webkamera spolupracuje se všemi dostupnými aplikacemi pro práci s grafikou, například Arcsoft's VideoImpression, Adobe Photoshop … a mnoha dalšími…

 • Tlačítko Snímek umožňuje pořizovat skvělé fotografie

  Pouhým jedním stisknutím tohoto tlačítka webová kamera automaticky pořídí snímek. Je zábavné sdílet své snímky přidáním do e-mailu, na web nebo do dokumentu.

 • Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky

  Otočný objektiv pro dokonalé zaměření a přirozené snímky. Rychle a snadno můžete nastavit správný úhel, aniž by bylo nutné objektiv podkládat, abyste dosáhli naklonění.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat