Webová kamera

  Webcam pro

  Webová kamera Webcam pro SPC1330NC změní vaši představu o video hovorech. Kvalitní video s vysokým rozlišením a se skutečným rozlišením 2,0 megapixelů pro video, 8,0 megapixelů pro fotografie, s obnovovací frekvencí videa 90 snímků za sekundu a funkcí automatického ostření. Dokonale čistý stereofonní zvuk díky dvěma vestavěným mikrofonům. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Webcam pro

Přesné a jasné propojení

 • Systém Digital Natural Motion eliminuje trhavý pohyb

  Systém Digital Natural Motion eliminuje trhavý pohyb

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu (například na disku DVD). Výsledný hladký, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek ze sledování na vyšší úroveň.

 • Skutečné rozlišení videa 2,0 megapixelů pro kvalitní video s vysokým rozlišením

  Počet megapixelů je určujícím prvkem kvality obrazu. 2,0megapixelové čidlo CMOS poskytuje takový druh videa s vysokým rozlišením, jaký doposud nebyl spojován s webovými kamerami.

 • Více podrobností díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (interp.)

  Vaše webová kamera poskytuje díky rozlišení fotografie 8 megapixelů (interp.) více podrobností. Toto rozlišení je dostatečné pro tisk fotografií o velikosti plakátu ve vysokém rozlišení.

 • Video s 90 snímky za sekundu zajišťující obraz bez blikání.

  Vysoká obnovovací frekvence 90 snímků za sekundu nabízí neuvěřitelně stabilní obraz výborný pro video hovory tváří v tvář a vzdálené sledování domácnosti.

 • 8násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Funkce automatického ostření zaručuje videa a fotografie ostré jako břitva

  Zaručuje videa a fotografie ostré jako břitva. Jakmile senzor obrazu zjistí ztrátu ostrosti, funkce automatického ostření rychle a přesně nastaví objektiv bez potřeby ručního nastavení. Nyní ještě rychleji díky novému ostřícímu algoritmu, exkluzivnímu pro společnost Philips.

 • Širokoúhlý objektiv zabere více lidí

  Širokoúhlý vysoce kvalitní objektiv poskytuje větší zorné pole. Funguje stejně jako širokoúhlý fotografický objektiv a do videorámečku se díky němu vejde více lidí beze ztráty kvality videa.

 • Technologie Pixel Plus 2 pro lepší detail, sytost a čistotu

  S technologií Pixel Plus 2 bude vaše webová kamera vždy vytvářet přirozené obrázky ostré jako břitva s neuvěřitelnými detaily – to vše díky účinnosti procesoru Pixel Plus 2, což je nová technologie zpracování televizního obrazu použitá u PC videa. Zvyšuje počet řádků a pixelů. Výsledkem jsou vždy ty nejlepší možné obrazy.

 • Dva vestavěné stereofonní mikrofony s akustikou bez ozvěny

  Umožněte svému hlasu, aby byl slyšet přirozeně v čistém stereofonním zvuku. Dva vestavěné směrové mikrofony a technologie směrování zvuku, patentovaná společností Philips, vytvářejí virtuální prostor bez šumu a ozvěny. Je zachycen pouze hlas uživatele a ostatní zvuky jsou potlačeny.

 • Potlačení šumu a redukce ozvěny pro nejlepší kvalitu zvuku

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zkvalitňuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích. Potlačuje také ozvěny, takže posluchač lépe slyší váš hlas.

 • Kompatibilní se všemi službami okamžitého zasílání zpráv

  Technické řešení webové kamery a jejího softwaru zohledňuje všechny služby okamžitého zasílání zpráv. Obohaťte Skype, Windows Live Messenger, Yahoo!, AOL Instant Messenger a další služby o video.

 • Snadno ovladatelný software Philips CamSuite pro ovládání videokamery

  Tento speciálně vyvinutý software se snadno používá a umožňuje ovládat webovou kameru jedním klepnutím myši. Během video hovoru se automaticky objeví na obrazovce.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat