Webová kamera

  Video HD a čistá kvalita zvuku

  Webkamera SPC1300 přenáší kvalitu videa na novou úroveň. 90 snímků za sekundu, technologie Pixel Plus 2, systém Digital Natural Motion a dva digitální směrové mikrofony vytvářejí neporazitelný systém webkamery. Videokomunikace nebyla nikdy lepší. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Video HD a čistá kvalita zvuku

 • 6 megapixelů pro prvotřídní kvalitu snímků

  Tato technologie umožňuje pořizovat fotografie o velikosti 6 MP, což je dostatečně vysoká kvalita pro tisk fotografií plakátové velikosti s vysokým rozlišením. Se speciálním vylepšením softwaru získáte dokonce 2 MP pro interpolovaný tok videa.

 • Video s 90 snímky za sekundu zajišťující obraz bez blikání.

  Vysoká obnovovací frekvence 90 snímků za sekundu nabízí neuvěřitelně stabilní obraz výborný pro video hovory tváří v tvář a vzdálené sledování domácnosti.

 • 8násobný digitální zoom pro vynikající zvětšeniny

  Zvětšením a zmenšením dokonale seřídíte každý snímek. Zvětšení ovládáte dokonale prostřednictvím rozhraní na obrazovce, když se díváte na obrázek, abyste jej mohli co nejlépe upravit.

 • Technologie Pixel Plus 2 pro lepší detail, sytost a čistotu

  S technologií Pixel Plus 2 bude vaše webová kamera vždy vytvářet přirozené obrázky ostré jako břitva s neuvěřitelnými detaily – to vše díky účinnosti procesoru Pixel Plus 2, což je nová technologie zpracování televizního obrazu použitá u PC videa. Zvyšuje počet řádků a pixelů. Výsledkem jsou vždy ty nejlepší možné obrazy.

 • Širokoúhlý objektiv zabere více lidí

  Širokoúhlý vysoce kvalitní objektiv poskytuje větší zorné pole. Funguje stejně jako širokoúhlý fotografický objektiv a do videorámečku se díky němu vejde více lidí beze ztráty kvality videa.

 • Funkce sledování obličeje automaticky sleduje obličej.

  Nejmodernější software kamery automaticky rozpoznává obličej a pohybuje objektivem tak, aby vás sledoval, když se pohybujete. Zůstanete ve středu obrázku, i když se během video konference budete pohybovat. Získáte volnost, která vám umožní přirozeně se vyjadřovat a komunikovat.

 • Motion detection pro spolehlivé sledování domácnosti

  Díky speciální funkci Motion Detection můžete zaznamenávat, co se děje ve vaší domácnosti, když jste pryč. Nastavte kameru na režim Motion detection, když odcházíte z domu, a nahrávání se spustí, pouze pokud je zaznamenán pohyb v místnosti.

 • Potlačení šumu a redukce ozvěny pro nejlepší kvalitu zvuku

  Tato prvotřídní technologie redukce šumu snižuje šum na pozadí a zkvalitňuje zřetelnost řeči v tichých i hlučných prostředích. Potlačuje také ozvěny, takže posluchač lépe slyší váš hlas.

 • 2 digit. sm. mikrofony s pokročilým zprac.řeči

  Osoba, s níž chatujete, vás nyní uslyší nahlas a zřetelně. Kombinace pokročilého softwaru pro zpracování řeči se dvěma všesměrovými mikrofony vytváří vynikající zvuk. Širší zvukový paprsek také poskytuje svobodu pohybu a lepší zvuk při telefonických konferencích, když je za webkamerou více lidí.

 • Webové vysílání v kvalitě běžného vysílání

  Tato kamera je ideální pro webové vysílání díky velice vysoké kvalitě snímků, které dokáže zachytit. Sdílejte své videozáznamy s přáteli a rodinou nebo je vysílejte na Internetu.

 • Funkce Digital Natural Motion pro plynulý pohyblivý obraz

  Společnost Philips vyvinula systém Digital Natural Motion, který eliminuje trhavý pohyb v obraze. Systém Digital Natural Motion předvídá pohyb objektů a upravuje trhané pohyby ve vysílání i v nahrávaném filmovém materiálu (například na disku DVD). Výsledný hladký, dokonale ostrý obraz přenáší zážitek ze sledování na vyšší úroveň.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat