Multimediální reproduktory 2.0

  Počítačový reproduktor s vysoce věrným zvukem

  Díky výkonnému basovému kanálu wOOx, kuželovému výškovému Hi-Fi reproduktoru s hedvábím a stylové hliníkové skříni se mohou reproduktory Philips SPA8210/12 pochlubit dokonalým vzhledem i zvukem! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Multimediální reproduktory 2.0

Kuželový výškový reproduktor s hedvábím, 3" reproduktor, Výstup sluchátek, zvukový vstup, 110 W, basový zářič SPA8210/12 Najít podobné výrobky

Počítačový reproduktor s vysoce věrným zvukem

Posedlost zvukem

 • Design reproduktorů ve tvaru činky pro přirozeně vyvážený zvuk

  Design reproduktorů ve tvaru činky pro přirozeně vyvážený zvuk

  U reproduktorů ve tvaru činky je výškový reproduktor s vysokým rozsahem umístěn ve středu, mezi dvěma basovými reproduktory s nižší frekvencí. V tomto výrobku je vinutí basového reproduktoru nahoře, výškový reproduktor se nachází uprostřed a patentovaný reproduktor Philips wOOx se je umístěn dole. Tato konfigurace vytváří vyváženější zvuk, takže celkové zvukové působení vyvolává přirozenější dojem. A prvotřídní povrchová úprava tohoto kvalitního reproduktoru se stane doplňkem vašeho osobního stylu i vaší volby audio zařízení.

 • Celkový výstupní výkon 40 W RMS

  Celkový výstupní výkon 40 W RMS

  Tento reproduktor Philips má celkový výstupní výkon 40 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Kuželový výškový reproduktor s hedvábím pro křišťálově čistý zvuk

  Kuželový výškový reproduktor s hedvábím pro křišťálově čistý zvuk

  Kuželový výškový reproduktor s hedvábím má membránu z hedvábí - tedy z materiálu, který je kvalitnější než materiály používané v běžných výškových reproduktorech. Hedvábí použité v membráně má vynikající tlumicí vlastnosti a jeho jemná textura zaručuje minimální tříštění zvuku. Výsledkem je, že zvuk vytvářený kuželovým výškovým reproduktorem s hedvábím je jemný, živý a se širokým rozsahem.

 • Technologie wOOx. pro bohaté a přitom přesné basy bez zkreslení

  Technologie wOOx. pro bohaté a přitom přesné basy bez zkreslení

  Technologie wOOx představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Praktický vstup aux-in a výstup pro sluchátka před reproduktorem

  Praktický vstup aux-in a výstup pro sluchátka před reproduktorem

  Nyní si můžete vychutnat svou hudbu a zábavu ještě snazším a praktičtějším způsobem: umožní vám to vstup aux-in a konektor pro sluchátka na přední straně těchto reproduktorů. Pokud potřebujete připojit jiné zařízení než počítač, musíte obvykle z počítače vytáhnout 3,5mm konektor, jenž vám pak může chybět. Vstup aux-in a výstup pro sluchátka na přední straně reproduktoru vám však umožní začít rychle a snadno poslouchat hudbu téměř z jakéhokoli zařízení.

 • Hliníková přední část

  Design a zpracování prvotřídní kvality. Přední část reproduktorů je vyrobena z anodizovaného leštěného hliníku – stejný materiál se používá v konstrukci letadel. Hliník je zaoblený tak, aby vytvořil ideální akustickou komoru: optimalizuje reprodukci zvuku a přináší věrný, výkonný, přirozený a křišťálově čistý zvuk.

 • Reproduktor z PP

  V reproduktoru je použit polypropylen (PP). Je měkký a zajišťuje vyšší kvalitu zvuku na vyšších frekvencích. Může být nápomocný při zvyšování hlasitosti a přináší čistší a zřetelnější zvuk, jenž je také lépe vyvážený. Tento materiál lze snáze integrovat s výškovým reproduktorem a jeho využití znamená méně vibrací.

 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat