Zařízení SoundBar pro notebook

  Superstar pro upevnění na monitor

  Připevněte mne na horní část monitoru a já vám zazpívám. Jsem praktický a kompaktní USB pás reproduktorů pro notebook s jediným pohodlným USB připojením. Nebo mne postavte vedle notebooku a můžeme s každým sdílet váš oblíbený zvuk.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Superstar pro upevnění na monitor

 • Můžete mě připevnit na horní část monitoru nebo postavit vedle

  Můžete mě připevnit na horní část monitoru nebo postavit vedle

  Zařízení SoundBar se připevní na horní část obrazovky vašeho notebooku, abyste mohli poslouchat hudbu na cestách a šetřili jste zároveň místo. Jednoduše připevněte pás k notebooku, zapojte kabel USB a můžete začít. Jakmile skončíte, sbalte kabel USB do slotu kolem zařízení SoundBar a uložte jej zpět do pouzdra.

 • Konektor USB pro napájení a přehrávání

  Konektor USB pro napájení a přehrávání

  Díky pohodlnosti funkce plug-and-play se zapojí kabel USB přímo do portu rozhraní USB a váš notebook jej rozpozná jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení USB.

 • Zelený výrobek

  Zelený výrobek

  Certifikováno společností Royal Philips Electronics jako zelený výrobek: Zelený výrobek znamená, že si výrobek počíná ve vybraných oblastech spojených s problematikou udržitelného rozvoje (např. energetická účinnost, hmotnost výrobku, management životnosti) alespoň o 10 % lépe než hlavní konkurenti.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat