Bezdrátový hudební adaptér

  Přehrávání stažených skladeb

  Začněte si užívat svou digitální hudbu, kterou jste si až doposud byli zvyklí přehrávat v počítači (hudební sbírka v počítači a internetové rozhlasové stanice), na svém domácím zvukovém systému. Poslouchejte hudbu tak, jak by to správně mělo být.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátový hudební adaptér

Přehrávání stažených skladeb

 • Vychutnejte si bezplatné internetové rozhlasové stanice podle vaší nálady

  Vychutnejte si bezplatné internetové rozhlasové stanice podle vaší nálady

  Obrovská sbírka bezplatných internetových rozhlasových stanic zajistí neomezenou dodávku kvalitní hudby, která je vhodná pro jakoukoliv náladu.

 • Nechte hudbu uloženou v počítači a poslouchejte ji v jiné místnosti

  Nechte hudbu uloženou centrálně v počítači a vychutnejte si ji bezdrátově na audio systému.

 • Integrujte svůj audio systém do domácí bezdrátové sítě

  Přidejte domácí síti nové možnosti a získejte z ní hudbu pro přehrávání na audio systému. Projděte svoji hudební sbírku a najděte hudbu, která nejlépe vyhovuje vaší náladě.

 • Můžete si přehrát své skladby včetně těch zakoupených na Internetu

  Digitální distribuce nabízí pohodlný způsob přístupu k oblíbené hudbě a to kdykoliv. S obsahem chráněným technologií Windows Media DRM 10 je nabízena ještě větší pružnost a výběr. Technologie Windows Media DRM 10 zajišťuje zábavu a větší pružnost a výběr tím, že umožňuje získat nebo přenést předplacený obsah na vybraná zařízení.

 • Poslouchejte internetové rádio bez počítače.

  Přidejte do svého současného audio systému další rádiové stanice a pomocí přímého a bezdrátového širokopásmového připojení k síti Internet se připojte k internetové rádiové stanici.

 • Přehrává internetové rozhlasové stanice WMA a MP3

  Internetové rozhlasové stanice mohou pro vysílání využívat formát WMA nebo MP3. Aby nebyl počet dostupných internetových rozhlasových stanic omezen, jsou podporovány formáty WMA i MP3.

 • Digitální zpracování hudby nabízí nejlepší kvalitu zvuku

  Digitální hudba je odeslána v digitálním formátu na hudební přijímač a zpracována digitálním hudebním procesorem, aby bylo na vašem audio systému dosaženo nejlepší kvality zvuku.

 • Podpora hudebních formátů WMA, WMA-DRM a MP3

  Hudební sbírku a stažené skladby můžete uchovávat v počítači v jednom z mnoha podporovaných hudebních formátů. Potom je můžete přehrát na audio systému. Je podporováno přehrávání hudebních formátů WMA, WMA-DRM a MP3

 • Displej s modrým podsvětlením pro snadnou navigaci

  Místní displej s modrým podsvětlením usnadňuje navigaci v hudební kolekci.

 • Aktualizace prostřednictvím Internetu zaručuje, že zařízení nezastará

  Nové vlastnosti, funkce a formáty médií se automaticky stahují z Internetu díky širokopásmovému připojení přímo do vašeho zařízení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat