Sluchátka do uší s funkcí potlačení hluku

  O 90 % méně okolního hluku

  Utište během cestování svět a hluk motoru letadla nebo vlaku pomocí těchto nových sluchátek pro iPod, která potlačují okolní hluk o 90 %. Malá velikost usnadňuje nošení a díky nabíjení přímo z iPodu nevyžadují externí baterii. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka do uší s funkcí potlačení hluku

Ovládání hlasitosti a stop iPodu SHN6000/10 Najít podobné výrobky

O 90 % méně okolního hluku

Aktivní potlačení hluku pro iPod

 • 3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  Díky výběru ze 3 vyměnitelných náušníků v malé až velké velikosti jistě najdete pár, který vytvoří sluchátka Philips vhodná přesně pro vaše uši.

 • O 90 % méně okolního hluku

  Technologie inteligentního potlačení hluku a zakřivený tvar zlepšuje potěšení z poslechu při nižších hlasitostech v hlučném prostředí. Je obzvláště vhodná na odstraňování nízkých frekvencí, například hluk motoru tryskového letadla, takže si můžete vychutnat jemnou hudbu při letu nebo ve vlaku.

 • Zakřivený akustický průduch dokonale směruje zvuk

  Zakřivený akustický průduch je navržen přesně podle tvaru lidského ucha tak, aby byly zvukové vlny z reproduktoru dokonale a s nejvyšším rozlišením směrovány na ušní bubínek

 • Design Ergonomic Angled Acoustic zabezpečuje přirozené uchycení sluchátek

  Design Angled Acoustics, vypracovaný na základě podrobných znalostí anatomie lidského ucha, upravuje zakřivení trubice reproduktoru a vlastního sluchátka tak, aby odpovídaly tvarům individuálních ušních kanálů. Přirozeně padne vašim uším.

 • Napájeno přímo z iPodu

  Není třeba s sebou vozit dodatečnou sadu akumulátorů. Z důvodu pohodlí jsou tato sluchátka s potlačením hluku navržena tak, aby získávala energii přímo z iPodu.

 • Ovládejte svůj iPod konečky prstů

  Díky zabudovanému ovládání lze snadno ovládat zvýšení/snížení hlasitosti, přeskočení na předchozí/následující stopu, rychlý posun vpřed/vzad a pozastavení iPodu. Umožňuje ovládání jednou rukou a zaručuje jedinečný uživatelský zážitek.

 • Přesně vyladěné reproduktory zachytí každý detail a poskytují dynamický zvuk

  Akustické vlastnosti sluchátek jsou zdokonaleny, aby odpovídaly zvukovému systému používanému v letadlech, a umožňují přenášet i ty nejmenší detaily a nejširší dynamický rozsah.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat