Sluchátka do uší s funkcí potlačení hluku

  O 70 % méně vnějšího hluku

  Zapnutím potlačte hluk. Tato sluchátka do uší s funkcí potlačení hluku aktivně snižují nežádoucí vnější hluk až o 70 %. Sluchátka jsou dodávána s krytkami 3 různých velikostí, aby bylo zajištěno dokonalé utěsnění a pohodlné uchycení. Jsou ideální do letadel a vlaků.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka do uší s funkcí potlačení hluku

O 70 % méně vnějšího hluku

Aktivní potlačení hluku

 • 3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  3 vyměnitelné gumové náušníky jsou vhodné pro všechny uši

  Díky výběru ze 3 vyměnitelných náušníků v malé až velké velikosti jistě najdete pár, který vytvoří sluchátka Philips vhodná přesně pro vaše uši.

 • Kompaktní elektronika potlačuje nežádoucí vnější šum o 70 %

  Inteligentní technologie potlačení šumu zvyšuje potěšení z poslechu při nastavení nízké hlasitosti v hlučných prostředích. Je zvláště vhodná k odstranění nízkých kmitočtů, jako je hluk tryskových motorů, takže si můžete vychutnat tlumenou hudbu za letu, ve vlaku a na podobných místech, aniž byste slyšeli rušivý šum v pozadí. Tato technologie vytváří stejné vlnění, ale s opačnou fází, než má nežádoucí šum, takže jej účinně vyruší.

 • Vytváří dokonalé utěsnění pro dokonalý zvuk

  Dokonalé utěsnění mezi uchem a sluchátkem významně zeslabuje nežádoucí šum pozadí. Vzhledem k vynikajícím izolačním vlastnostem tato sluchátka nejenom potlačují rušivý šum pozadí, ale také poskytují vynikající kvalitu zvuku při nastavení nízké hlasitosti.

 • Pro zajištění pohodlí si zavěste sluchátka na krk

  Chcete-li pohodlně nosit sluchátka podobným způsobem jako řemínek na krk, jednoduše si přetáhněte smyčku kabelu přes hlavu a zavěste si ovládací jednotku na krk. Další podporu poskytuje integrovaná spona na kabelu.

 • Malé řídicí centrum je skladnější

  Miniaturní elektronika je důmyslně vměstnána do zvláštního malého řídicího centra.

 • Adaptér pro připojení k systému zábavných programů v letadle

  Použijte vlastní sluchátka pro poslech zábavných programů v letadle. Adaptér snadno převádí standardní dvojité monofonní konektory na stereofonní konektor sluchátek.

 • 3,5 - 6,35mm adaptér pro všechny typy audio přístrojů

  S tímto adaptérem můžete použít sluchátka na zařízení s konektory o průměru 3,5 nebo 6,35 mm a získáte tak větší možnost volby.

 • 1,2 m dlouhý kabel je ideální pro venkovní použití

  Díky ideální délce kabelu si své audio zařízení můžete dát, kam budete chtít.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat