Sluchátka se sluchátkovým obloukem

  Průzračný zvuk

  Oddejte se průzračnému zvuku s čistými vysokými tóny, hlubokými basy a izolaci proti hluku. Sluchátkový oblouk je vyroben z odolného polymeru, který je používán v průmyslu, a je vysoce ohebný a nezlomitelný. Polstrovaný a samonastavovací vnitřní oblouk pohodlně obepne vaši hlavu.

 • Průzračný zvuk

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka se sluchátkovým obloukem

Průzračný zvuk

pro váš mobilní telefon

 • Otvory se systémem Bass Beat umožňují pohyb vzduchu a zlepšují zvuk

  Otvory se systémem Bass beat umožňují pohyb vzduchu a zlepšují zvuk s hlubokými basy.

 • Samonastavovací vnitřní sluchátkový oblouk

  Sluchátka nošená venku se typicky nastavují posunutím prodloužitelného sluchátkového oblouku na místo. Tento úkon může být těžkopádný, neboť je většinou třeba jej provádět při každém použití sluchátek. Díky flexibilitě samonastavovacího vnitřního sluchátkového oblouku připevníte svou hudbu rychleji a snadněji. Automaticky se přizpůsobí tvaru a velikosti vaší hlavy.

 • Flexibilní a odolný sluchátkový oblouk

  Sluchátka pro venkovní použití potřebují být odolná, aby vydržela krev, pot a slzy života na cestách. Tvrdé materiály jsou však málokdy pohodlné na nošení. Tento sluchátkový oblouk je vyroben z průmyslového polymeru, který je odolný, ale přesto dostatečně ohebný, aby zajistil mimořádné pohodlí při nošení. Dokonce jej můžete zkroutit, aniž by došlo k jeho zlomení nebo deformaci.

 • Délka kabelu, snižující rušení mikrofonu

  Délka kabelu těchto sluchátek je navržena tak, aby byl zajištěn optimální příjem zvuku z mikrofonu konektoru náhlavní soupravy. Také optimalizuje celkovou délku kabelu těchto sluchátek kombinovaných s konektorem náhlavní soupravy. Konektory náhlavní soupravy umožňují použít k mobilnímu telefonu standardní sluchátka (bez mikrofonu a se starndardním 3,5mm konektorem). Jsou často dodávány s mobilními telefony, ale lze je též zakoupit samostatně. Pro většinu značek mobilních telefonů jsou k dispozici konektory náhlavních souprav Philips SHH1XXX. Také optimalizuje celkovou délku kabelu k mobilnímu telefonu.

 • Vynikající izolace zvuku zaručuje kvalitní poslech při nízké hlasitosti

  V hlučném prostředí již nemusíte zvyšovat hlasitost zvuku. Zakřivený akustický průduch a dokonale těsnící sluchátka významně eliminují hluk okolního prostředí a zároveň nabízejí stejně kvalitní zvuk i při nízké hlasitosti a také delší životnost baterií.

 • Jednostranný kabel se nezamotá a zvyšuje pohodlí

  Kabel je pohodlně připojen jen na jedné straně. Tím se snižuje riziko zamotání kabelu a zjednodušuje jeho uskladnění.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat