Sluchátka do uší

  Čistý a podrobný zvuk

  Sluchátka Philips SHE9850 jsou zárukou dokonale čistého zvuku. Díky doprovodnému měniči Balanced Armature, odbornému vyladění a designu Angled Acoustic z nich vychází jen pozoruhodně čistý, podrobný a transparentní zvuk s výrazně přesnými výškami.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Čistý a podrobný zvuk

Mimořádný komfort a izolace hluku

 • Mimořádně jemné silikonové krytky drží pohodlně v uších

  Mimořádně jemné silikonové krytky drží pohodlně v uších

  Mimořádně jemné silikonové krytky těchto sluchátek do uší Philips se dodávají ve 3 velikostech a drží pohodlně v uších, aniž byste museli tlačit, abyste odstínili nežádoucí šum.

 • Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Měkký materiál Flexi-Grip, kterým je povlečen korpus sluchátek, vylepšuje celkový výkon a prodlužuje životnost výrobku. Chrání připojení kabelů ke sluchátkům před poškozením v místech, kde dochází k častým ohybům korpusu sluchátek při opakovaném kontaktu s prsty uživatele při usazování a sundávání sluchátek.

 • Měnič s vysokým rozlišením zajišťuje přesnou reprodukci zvuku

  Hnací silu přijímače tvoří cívka, kovová armatura ve tvaru U-profilu, dvojice trvalých magnetů a také řídicí tyč a membrána. Elektromagnetické vlnění mění polaritu armatury, hýbá řídicí tyčí a membránou a tak vytváří zvukový výstup. Součástky přijímače jsou vyladěny tak, aby vydávaly silnější zvuk v nižších frekvencích při současném posilování špiček na vysokých frekvencích. Výsledkem je čistý, podrobný a transparentní zvuk s výrazně přesnými výškami.

 • Dokonalý tvar do uší blokuje mimořádný okolní hluk.

  Dokonalé vnitřní těsnění uší těchto sluchátek do uší vás překvapí výjimečnou izolací zvuku.

 • Design Angled Acoustics se stará o výjimečnou izolaci hluku

  Design Angled Acoustics, vypracovaný na základě podrobných znalostí anatomie lidského ucha, upravuje zakřivení trubice reproduktoru a vlastního sluchátka tak, aby odpovídaly tvarům individuálních ušních kanálů. Kromě toho, že zvuk proudí přímo dovnitř uší, je takto vytvořena i účinná ochrana proti okolnímu hluku, takže je možné snížit hlasitost.

 • Pevná objímka s vycpávkami zajišťuje přesné usazení s individuálním nastavením

  Objímka vyrobená z pěny s tvarovou pamětí je pohodlnou alternativou pryžových koncovek. Po stisku mezi prsty se před vložením do ušních otvorů vytvoří útulná zátka. Po pár sekundách uvnitř uší začne pěna získávat původní tvar a vyplní celou šířku otvoru.

 • Design Ergonomic Angled Acoustic zabezpečuje přirozené uchycení sluchátek

  Design Angled Acoustics, vypracovaný na základě podrobných znalostí anatomie lidského ucha, upravuje zakřivení trubice reproduktoru a vlastního sluchátka tak, aby odpovídaly tvarům individuálních ušních kanálů. Přirozeně padne vašim uším.

 • Symetrické kabely mají stejnou délku, čímž je zabráněno jejich zamotání

  Tato sluchátka mají symetrické kabely zabraňující vzájemnému zamotání kabelů, takže vás při poslechu nic neruší.

 • Přenosné pouzdro chrání sluchátka, pokud je nepoužíváte

  Nejpraktičtější způsob, jak se postarat o sluchátka a zabránit zapletení kabelu, pokud je právě nepoužíváte.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat