Sluchátka do uší

  Jiskřivý a podrobný zvuk

  Sluchátka Philips SHE9850 jsou zárukou dokonale čistého zvuku. Díky doprovodnému reproduktoru s vysokou citlivostí, odbornému vyladění a designu Angled Acoustic z nich vychází jen pozoruhodně čistý, podrobný a transparentní zvuk s výrazně přesnými výškami. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sluchátka do uší

Vylepšený zvuk SHE9850/00 Najít podobné výrobky

Jiskřivý a podrobný zvuk

Mimořádný komfort a izolace hluku

 • Mimořádně jemné silikonové krytky drží pohodlně v uších

  Mimořádně jemné silikonové krytky drží pohodlně v uších

  Mimořádně jemné silikonové krytky těchto sluchátek do uší Philips se dodávají ve 3 velikostech a drží pohodlně v uších, aniž byste museli tlačit, abyste odstínili nežádoucí šum.

 • Prvotřídní celokovový plášť zajišťuje přenos nijak nezměněného zvuku.

  Prvotřídní celokovový plášť zajišťuje přenos nijak nezměněného zvuku.

  Uvnitř pouzdra z prvotřídní oceli jsou tato sluchátka chráněna před nežádoucími vibracemi a přenos zvuku tak není ničím rušen, což zaručuje měkké basy a čisté tóny ve středních a vyšších frekvencích.

 • Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Odolný ohebný držák zajišťuje pevné a pružné spojení

  Měkký materiál Flexi-Grip, kterým je povlečen korpus sluchátek, vylepšuje celkový výkon a prodlužuje životnost výrobku. Chrání připojení kabelů ke sluchátkům před poškozením v místech, kde dochází k častým ohybům korpusu sluchátek při opakovaném kontaktu s prsty uživatele při usazování a sundávání sluchátek.

 • Měnič s vysokým rozlišením zajišťuje přesnou reprodukci zvuku

  Hnací silu přijímače tvoří cívka, kovová armatura ve tvaru U-profilu, dvojice trvalých magnetů a také řídicí tyč a membrána. Elektromagnetické vlnění mění polaritu armatury, hýbá řídicí tyčí a membránou a tak vytváří zvukový výstup. Součástky přijímače jsou vyladěny tak, aby vydávaly silnější zvuk v nižších frekvencích při současném posilování špiček na vysokých frekvencích. Výsledkem je čistý, podrobný a transparentní zvuk s výrazně přesnými výškami.

 • Dokonalý tvar do uší blokuje mimořádný okolní hluk.

  Dokonalé vnitřní těsnění uší těchto sluchátek do uší vás překvapí výjimečnou izolací zvuku.

 • Design Angled Acoustics se stará o výjimečnou izolaci hluku

  Design Angled Acoustics, vypracovaný na základě podrobných znalostí anatomie lidského ucha, upravuje zakřivení trubice reproduktoru a vlastního sluchátka tak, aby odpovídaly tvarům individuálních ušních kanálů. Kromě toho, že zvuk proudí přímo dovnitř uší, je takto vytvořena i účinná ochrana proti okolnímu hluku, takže je možné snížit hlasitost.

 • Design Ergonomic Angled Acoustic zabezpečuje přirozené uchycení sluchátek

  Design Angled Acoustics, vypracovaný na základě podrobných znalostí anatomie lidského ucha, upravuje zakřivení trubice reproduktoru a vlastního sluchátka tak, aby odpovídaly tvarům individuálních ušních kanálů. Přirozeně padne vašim uším.

 • Pevná objímka s vycpávkami zajišťuje přesné usazení s individuálním nastavením

  Objímka vyrobená z pěny s tvarovou pamětí je pohodlnou alternativou pryžových koncovek. Po stisku mezi prsty se před vložením do ušních otvorů vytvoří útulná zátka. Po pár sekundách uvnitř uší začne pěna získávat původní tvar a vyplní celou šířku otvoru.

 • Úhledné kovové pouzdro s praktickým řešením pro uložení kabelu

  Kompaktní přenosné pouzdro z vysoce kvalitní oceli s luxusním zpracováním obsahuje cívku pro navíjení kabelu. V pouzdru je také přihrádka pro pěnové objímky. Sluchátka jsou v pouzdru s pevným povrchem dobře chráněna během doby, kdy je nepoužíváte.

 • Symetrické kabely mají stejnou délku, čímž je zabráněno jejich zamotání

  Tato sluchátka mají symetrické kabely zabraňující vzájemnému zamotání kabelů, takže vás při poslechu nic neruší.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat