Sluchátka Bluetooth Stereo

  Bluetooth

  Sluchátka Bluetooth Stereo

  Bezdrátová hudba a telefonní hovory

  Jednoduše zapojte dodávaný audio adaptér Bluetooth do standardního konektoru sluchátek přehrávače MP3 a vychutnejte si bezdrátovou hudbu v digitální stereo kvalitě. Připojte se zároveň k telefonu a přehrávači MP3 a přepínejte mezi hudebními skladbami a telefonními hovory.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátová hudba a telefonní hovory

Změňte svůj hudební přehrávač na bezdrátový!

 • Audio adaptér Bluetooth 3,5 mm je součástí prodávaného balení

  Jednoduše zastrčte audio adaptér Bluetooth 3,5 mm do standardního konektoru sluchátek. Audio adaptér zachytí zvukový signál hudebního přehrávače a převede jej na bezdrátový signál Bluetooth, který může být přijímán sluchátky Bluetooth.

 • Kompatibil. s profily Bluetooth HSP/HFP - Univerzálně

  Bluetooth je technologie nahrazující kabely. Bluetooth je globální standard, umožňující vzájemnou spolupráci zařízení Bluetooth od různých výrobců pomocí sdílených profilů Bluetooth.HSP (Profil pro handset) a HFP (Profil pro handsfree) jsou profily požadované pro typické operace prováděné s náhlavními soupravami Bluetooth. Pokud váš mobilní telefon podporuje HSP nebo HFP (které podporuje v podstatě jakýkoli telefon vybavený Bluetooth), tato náhlavní souprava s ním bude pracovat.Slovní známka a loga Bluetooth jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli užití těchto známek ze strany Koninklijke Philips Electronics N.V. je na základě licence.

 • Bluetooth® Stereo (kompatibilní s profilem A2DP)

  Toto zařízení společnosti Philips plně podporuje Bluetooth Stereo (A2DP). Kompatibilita s profilem A2DP (Profil vylepšené distribuce zvuku) umožňuje pro tato sluchátka příjem stereofonní hudby z jakéhokoli zařízení kompatibilního s profilem A2DP. Proto můžete tato sluchátka použít s jakýmkoli kompatibilním telefonem, počítačem, adaptérem Bluetooth, přehrávačem MP3 a jinými zařízeními, které podporují profil A2DP.

 • Kvalitní digitální stereofonní zvuk u výrobků s Bluetooth stereo

  Zvukový signál je bezdrátově přenášen jako digitální signál a převeden na analogový signál až v samotném zařízení. To znamená, že rušivé zvuky mají na kvalitu zvuku menší vliv, než je tomu u analogových technologií. Přehrávání zvuku bude věrohodné a podobné originální nahrávce a zvukovému zdroji.

 • SwitchStream - nezmeškáte ani jediný takt ani jediný hovor

  Díky funkci SwitchStream uslyšíte vyzváněcí tón v bezdrátových sluchátkách Philips, když budete mít hovor na telefonu vybaveném technologií Bluetooth. Ve sluchátkách můžete přijmout hovor a po jeho ukončení se vrátit k poslechu hudby. Nezmeškáte ani jediný takt hudby, ani jediný hovor.

 • Koncept sluchátek TailorMate - zvolte si svůj styl

  Díky konceptu TailorMate můžete sluchátka použít s jakýmkoli 3,5mm konektorem sluchátek tak, aby vše ladilo s vaším stylem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat