Bluetooth

  Sluchátka Bluetooth Stereo

  Bezdrátová hudba a telefonování po Internetu

  Vychutnejte si hudbu, video a hovory VoIP z počítače v digitální stereo kvalitě reprodukované bezdrátovými 32mm neodymiovými reproduktory. Nastavitelný oblouk na krk OptiFit zajišťuje opravdu pohodlné nošení. Rozšiřte svůj počítač pomocí dodávaného adaptéru USB Bluetooth.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátová hudba a telefonování po Internetu

Bluetooth Stereo a VOIP

 • Bezdrátová správa hovorů

  Telefonujte bez použití mobilního telefonu. Správa zahrnuje příjem hovoru, zamítnutí, hlasové a opakované vytáčení. Hlasové a opakované vytáčení musí být podporováno vaším mobilním telefonem.

 • Kompatibil. s profily Bluetooth HSP/HFP - Univerzálně

  Bluetooth je technologie nahrazující kabely. Bluetooth je globální standard, umožňující vzájemnou spolupráci zařízení Bluetooth od různých výrobců pomocí sdílených profilů Bluetooth.HSP (Profil pro handset) a HFP (Profil pro handsfree) jsou profily požadované pro typické operace prováděné s náhlavními soupravami Bluetooth. Pokud váš mobilní telefon podporuje HSP nebo HFP (které podporuje v podstatě jakýkoli telefon vybavený Bluetooth), tato náhlavní souprava s ním bude pracovat.Slovní známka a loga Bluetooth jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth SIG, Inc. a jakékoli užití těchto známek ze strany Koninklijke Philips Electronics N.V. je na základě licence.

 • Oblouk na krk OptiFit

  Díky oblouku na krk OptiFit můžete sluchátka snadno upravit, aby se vám pohodlně nosila. Oblouk je vybaven pružným kloubem a měkkým nastavitelným držákem na ucho. Nastaví reproduktory do optimálního úhlu k vašemu uchu pro maximální zvukový výkon.

 • Bluetooth® Stereo (kompatibilní s profilem A2DP)

  Toto zařízení společnosti Philips plně podporuje Bluetooth Stereo (A2DP). Kompatibilita s profilem A2DP (Profil vylepšené distribuce zvuku) umožňuje pro tato sluchátka příjem stereofonní hudby z jakéhokoli zařízení kompatibilního s profilem A2DP. Proto můžete tato sluchátka použít s jakýmkoli kompatibilním telefonem, počítačem, adaptérem Bluetooth, přehrávačem MP3 a jinými zařízeními, které podporují profil A2DP.

 • Kvalitní digitální stereofonní zvuk u výrobků s Bluetooth stereo

  Zvukový signál je bezdrátově přenášen jako digitální signál a převeden na analogový signál až v samotném zařízení. To znamená, že rušivé zvuky mají na kvalitu zvuku menší vliv, než je tomu u analogových technologií. Přehrávání zvuku bude věrohodné a podobné originální nahrávce a zvukovému zdroji.

 • Včetně adaptéru USB Bluetooth 2.0+EDR

  Dodávaný vysokorychlostní audioadaptér Bluetooth 2.0+EDR a dodávaný software umožňuje vašemu počítači bezdrátově přenášet hudbu do stereofonních sluchátek Bluetooth. Adaptér můžete také využít mnoha různými způsoby, například k zasílání dat do telefonu kompatibilního s technologií Bluetooth.

 • Bezdrátové ovládání hudby z vašich sluchátek

  Tlačítka ovládání hudby na sluchátkách umožňují bezdrátové ovládání hudby na kompatibilním telefonu (AVRCP - Profil dálkového ovládání audio/video), přehrávači MP3 či počítači. Přeskočte na svou oblíbenou skladbu nebo zastavte hudbu na rychlý hovor - vše provedete stisknutím tlačítka na dosah ruky.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat