Nejsnazší omývání a sterilizace

  Nastavitelná velikost šetří místo v kuchyni

  2 299 Kč * * Doporučená maloobchodní cena
 • Nejsnazší omývání a sterilizace

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
Zavřít Stáhnout obrázek

Videa

[trigger to render Video Gallery]

  Obrázky

  Nejsnazší omývání a sterilizace

  Náš nový elektrický parní sterilizátor byl navržen tak, aby sterilizaci co nejvíce usnadnil. Sterilizátor 4 v 1 obsahuje integrovaný košík do myčky pro bezproblémové čištění a pokročilý informační displej.

  Zobrazit všechny specifikace

  Vlastnosti výrobku

  • Nastavitelná velikost a integrovaný koš na nádobí

   Díky nastavitelné velikosti tento sterilizátor Philips AVENT 4 v 1 vždy dokonale odpovídá velikosti sterilizovaných předmětů a zabírá co nejmenší místo v kuchyni. Funkce 4 v 1 přináší: 1) Konfiguraci malé velikosti pro sterilizaci dudlíků 2) Konfiguraci střední velikosti pro několik lahví, talířů, nožů a vidliček pro batolata 3) Konfiguraci velké velikosti pro maximálně sterilizaci 6 lahví 4) Integrovaný koš na nádobí pro bezproblémové předběžné čištění dětských lahví a příslušenství v myčce

  • Pokročilý displej s indikací průběhu a ochlazení

   Pokročilý displej poskytuje průběžné informace během celého sterilizačního cyklu a dá vám vědět, kdy jsou lahve ochlazené.

  • Vhodný pro lahve s širokým i úzkým hrdlem

   Provedení sterilizátoru umožňuje použít jej pro lahve s širokým i úzkým hrdlem a také pro různé odsávačky a příslušenství. Díky tomu si můžete vybrat lahve a příslušenství, které nejlépe vyhovují vám i vašemu dítěti. Plná kapacita sterilizátoru umožňuje sterilizovat až šest 330ml lahví Philips AVENT.

  • 6minutový cyklus s automatickým vypnutím

   Lahve a příslušenství budou sterilizovány za pouhých 6 minut. Ihned po dokončení sterilizace se zařízení automaticky vypne, čímž je zajištěna vyšší bezpečnost a nižší spotřeba energie.

  • Přirozená sterilizace párou zničí 99,9 % škodlivých baterií

   Sterilizace chrání vaše dítě před zvláště škodlivými bakteriemi v době, kdy jeho imunitní systém ještě není dost silný. Sterilizátory Philips AVENT využívají nemocniční metodu parní sterilizace, která je rychlá, snadná, účinná a bez chemických látek. Pokud není otevřeno víko, obsah zůstane sterilní po dobu 24 hodin.

  • Tento sterilizátor je vyroben bez použití materiálů s BPA

  Naposledy prohlížené výrobky

  Mohlo by vás zajímat