VisaPure

  Náhradní hlavice proti nedokonalostem pleti

  Kartáčková hlavice pro pokožku náchylnou k nedokonalostem

  Kartáčová hlavice proti nedokonalostem snižuje mastnotu a odstraňuje odumřelé kožní buňky, které mohou ucpávat póry. Kombinace dlouhých a měkkých štětinek poskytuje jemné čištění a respektuje potřeby citlivé k nedokonalostem náchylné pokožky. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Náhradní hlavice proti nedokonalostem pleti

Pro pokožku náchylnou k nedokonalostem, Pro každodenní použití, Výměna každé 3 měsíce, Snadná výměna SC5994/00 Najít podobné výrobky

Kartáčková hlavice pro pokožku náchylnou k nedokonalostem

 • Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Při čištění přístrojem VisaPure odstraníte více zbytků make-upu i oslabených a odumřelých buněk pokožky. Díky efektu hloubkového čištění se vaše oblíbené přípravky péče o pleť, jako jsou krémy, séra a esence, do pokožky lépe vstřebají.

 • Kartáček pro typ pokožky náchylný k nedokonalostem

  Účinné a šetrné čištění pokožky náchylné k nedokonalostem. Kartáček odstraní odumřelé kožní buňky a mastnotu lépe, než by to dokázaly ruce, a zároveň je mimořádně jemný k vaší citlivé pokožce. Štětinky jsou tenké, dlouhé a mají dvakrát leštěné konečky pro snížení tření o pokožku a zajištění jemnějšího čisticího efektu. Mimořádně jemná cesta k čistší a zdravě vypadající pokožce. Vyvinuto ve spolupráci s dermatology.

 • Vyvinuto ve spolupráci s dermatology

  Při fázi vývoje kartáčku pro pokožku náchylnou k nedokonalostem byli přizváni přední dermatologové, aby bylo zajištěno hygienické a bezpečně použití kartáčku na pokožku náchylnou k nedokonalostem.

 • Unikátní uspořádání štětinek kartáčku pro čištění obličeje

  Všechny kartáčky VisaPure nabízí unikátní technologii štětinek 5v1. Každá štětinka je dvakrát leštěná a její hedvábně měkký koneček zajišťuje hladké klouzání. Štětinky VisaPure jsou obzvlášť dlouhé pro naprosté pohodlí pokožky. Štětinky VisaPure jsou až 3× menší než vaše póry a díky hustému kartáčku se dostanete během jednoho ošetření k většímu množství pórů, čímž při čištění dosáhnete luxusního pocitu jemnosti. Materiál, ze kterého jsou štětinky vyrobeny, je zvlášť vybraný k tomu, aby byl voděodolný.

 • Nasazovací hlavice kartáčku se snadným použitím

  Snadné nasazení a kompatibilita se všemi modely Philips VisaPure.

 • Výměna každé 3 měsíce

  Nejlepších výsledků dosáhnete výměnou hlavy kartáčku každé 3 měsíce. Výměna kartáčku je snadná, stačí jej ze zařízení jednoduše vytáhnout.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat