Náhradní hlavice pro velmi citlivou pleť

  Kartáčková hlavice pro mimořádně citlivou a suchou pokožku

  Mimořádně jemný kartáček Philips přináší nejjemnější zážitek z čištění pro jemnou pokožku. Kartáček se dodává s delšími a měkčími štětinami pro výjimečně jemné a účinné každodenní čištění, které respektuje potřeby mimořádně citlivé a suché pokožky. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Náhradní hlavice pro velmi citlivou pleť

Výměna každé 3 měsíce, Pro každodenní použití, Pro citlivou a suchou pokožku, Snadná výměna SC5993/10 Najít podobné výrobky

Kompatibilní výrobky

Kartáčková hlavice pro mimořádně citlivou a suchou pokožku

Pro čistou a jemnou pokožku

 • Pro nejlepší výsledky vyměňujte hlavu kartáčku každé 3 měsíce

  Nejlepších výsledků čistění dosáhnete pravidelnou výměnou kartáčku. Výměna kartáčku je snadná, stačí jej ze zařízení jednoduše vytáhnout.

 • Nejměkčí štětinky Philips pro velmi jemné čištění

  S novým velmi citlivým čisticím kartáčkem VisaPure Essential vyčistíte pleť lépe než rukama a zároveň budete šetrní k vaší citlivé pokožce. Kartáček má velmi měkké štětinky, takže čištění je opravdu jemné a pokožka je méně podrážděná. Štětinky jsou tenké, dlouhé a ohebné, aby docházelo k menšímu tření o pokožku a měkkému a jemnějšímu čisticímu efektu. Konečky štětinek jsou dvakrát déle leštěny, aby jemně klouzaly po pokožce. Mimořádně jemná cesta k čisté a zdravě vypadající pokožce.

 • Nasazovací hlavice kartáčku. Snadno se nasazuje a sundává.

  Hlavici kartáčku jednoduše nasaďte nebo sundejte. Snadné nasazení a kompatibilita hlavic kartáčku se všemi modely Visapure.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat