VisaPure

  Náhradní hlavice pro citlivou pleť

  Kartáčková hlavice pro citlivou pokožku

  Hlava kartáčku Sensitive poskytuje mimořádně jemné čištění pomocí speciálně navržených tenkých štětinek s jedinečnou technologii, která zajišťuje hladké klouzání bez podráždění. Kartáček tvoří 32 000 hedvábně měkkých štětinek pro jemnější čištění. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

VisaPure Náhradní hlavice pro citlivou pleť

Pro normální a citlivou pokožku, Pro každodenní použití, Výměna každé 3 měsíce, Snadná výměna SC5991/10 Najít podobné výrobky

Kompatibilní výrobky

Kartáčková hlavice pro citlivou pokožku

Pro čistou a jemnou pokožku

 • Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Zvyšuje absorpci vašich oblíbených výrobků určených pro péči o pokožku

  Při čištění přístrojem VisaPure odstraníte více zbytků make-upu i oslabených a odumřelých buněk pokožky. Díky efektu hloubkového čištění se vaše oblíbené přípravky péče o pleť, jako jsou krémy, séra a esence, do pokožky lépe vstřebají.

 • Kartáček Sensitive pro normální a citlivý typ pokožky

  Stejně jemné k vaší citlivé pokožce jako ruční čištění. Jedinečně navržené sametové štětinky nezanechají pokožku podrážděnou ani suchou. Speciálně navržené štětinky jsou ještě tenčí a měkčí než štětinky kartáčkové hlavice pro normální pokožku. Poskytují ještě měkčí a jemnější zážitek z čištění speciálně pro citlivou pokožku.

 • Unikátní uspořádání štětinek kartáčku pro čištění obličeje

  Všechny kartáčky VisaPure nabízí unikátní technologii štětinek 5v1. Každá štětinka je dvakrát leštěná a její hedvábně měkký koneček zajišťuje hladké klouzání. Štětinky VisaPure jsou obzvlášť dlouhé pro naprosté pohodlí pokožky. Štětinky VisaPure jsou až 3× menší než vaše póry a díky hustému kartáčku se dostanete během jednoho ošetření k většímu množství pórů, čímž při čištění dosáhnete luxusního pocitu jemnosti. Materiál, ze kterého jsou štětinky vyrobeny, je zvlášť vybraný k tomu, aby byl voděodolný.

 • Nasazovací hlavice kartáčku se snadným použitím

  Snadné nasazení a kompatibilita se všemi modely Philips VisaPure.

 • Výměna každé 3 měsíce

  Nejlepších výsledků dosáhnete výměnou hlavy kartáčku každé 3 měsíce. Výměna kartáčku je snadná, stačí jej ze zařízení jednoduše vytáhnout.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat