Lumea Comfort

  Systém odstraňování chloupků IPL

  Kompaktní řešení IPL

  Systém odstraňování chloupků Philips Lumea Comfort IPL umí hotové zázraky, pokud jde o zabránění dorůstání chloupků na tváři i na těle. Pravidelně aplikované jemné světelné impulzy udrží hedvábně hladkou pokožku každý den. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Lumea Comfort Systém odstraňování chloupků IPL

Pro použití na těle a obličeji, 22 minut na úpravu nohou od kolen dolů, Životnost >100 000 světelných pulzů, Kompaktní provedení s napájecím kabelem SC1981/00 Najít podobné výrobky

Kompaktní řešení IPL

zamezuje růstu nových chloupků a zajišťuje hladkou pokožku

 • Radujte se z hladké pokožky každý den

  Radujte se z hladké pokožky každý den

  Systém Philips Lumea aplikuje na kořínek chloupku jemné světelné pulzy. To vede k přirozenému odpadnutí chloupku a zabrání se jeho opakovanému růstu. Pravidelným opakováním tohoto postupu dosáhnete toho, že bude vaše pokožka každý den hladká.

 • Účinné bez námahy

  Účinné bez námahy

  Naše klinické studie prokázaly významné omezení růstu chloupků po pouhých čtyřech ošetřeních, vždy s odstupem dvou týdnů. Jejich následkem byla pokožka hladká a bez chloupků. Pokud chcete tyto výsledky udržet, stačí ošetření opakovat podle potřeby. Doba mezi ošetřeními se může lišit na základě individuální doby dorůstání chloupků. – Tento obrázek zvětšíte kliknutím na obrázek v galerii v horní části této stránky

 • Přizpůsobeno bezpečnému použití v pohodlí domova

  Přizpůsobeno bezpečnému použití v pohodlí domova

  Systém Philips Lumea Comfort využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro efektivní použití v bezpečí a pohodlí pohodlí domova. Společnost Philips při vývoji této technologie úzce spolupracovala s předními odborníky na pokožku. Po více než 10 let jsme prováděli rozsáhlý spotřebitelský průzkum technologie IPL za účasti více než 2000 žen.

 • Vhodné pro různé typy chloupků a pokožky

  Vhodné pro různé typy chloupků a pokožky

  Systém Philips Lumea je účinný na chloupcích barvy přirozeně tmavé blond, hnědé a černé. Stejně jako u jiných ošetření na této bázi NENÍ systém Philips Lumea efektivní u chloupků zrzavých, světle blond nebo bílých/šedivých. – Tento obrázek zvětšíte kliknutím na obrázek v galerii v horní části této stránky

 • Bezpečné a efektivní i na citlivých partiích

  Bezpečné a efektivní i na citlivých partiích

  Můžete bez problémů použít na odstranění chloupků na obličeji (horní ret, brada) a tělesných partiích, včetně nohou, podpaží, oblasti bikin, břicha a paží.

 • Pět nastavitelných stupňů světla pro různé energetické nastavení

  Pět nastavitelných stupňů světla pro různé energetické nastavení

  Systém Philips Lumea Comfort má pět nastavitelných stupňů světelné energie, které zajistí jemné, ale účinné ošetření. Při správném použití je ošetření IPL systémem Philips Lumea bezpečné a jemné a lze je aplikovat i na citlivou pokožku a choulostivé tělesné partie.

 • Snímač odstínu pleti

  Snímač odstínu pleti

  Jedinečný snímač odstínu pleti změří na začátku každého použití a občas i v jeho průběhu odstín ošetřované kůže. Jestliže zjistí, že je na systém Lumea Comfort příliš tmavý, automaticky zastaví vysílání impulzů.

 • Režimy posouvání a záblesku pro pohodlnější aplikaci

  Režimy posouvání a záblesku pro pohodlnější aplikaci

  Systém Lumea Comfort umožňuje posuvný pohyb pro pohodlnější a nepřerušovanou aplikaci.

 • Žádné výměnné díly, žádné skryté náklady

  Žádné výměnné díly, žádné skryté náklady

  Systém Philips Lumea Comfort představuje kompletní řešení dodávané tak, aby byl ihned připraven k použití. Ještě zajímavější je, že nevyžaduje žádné náhradní lampy ani gely.

 • Nejmenší a nejlehčí zařízení z řady Lumea

  Systém Philips Lumea Comfort je z řady Lumea nejmenší a nejlehčí. Snadno se drží a snadno dosáhne všude, kde chcete kůži ošetřit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat