Pronto

  Řídicí panel domácího kina

  Snadné ovládání jednou rukou

  Efektivní řešení pro ovládání všech audio a video zařízení, s možností přizpůsobení vašim potřebám i potřebám všech členů vaší domácnosti.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snadné ovládání jednou rukou

 • Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládejte více zařízení jedním tlačítkem

  Ovládání více funkcí jedním tlačítkem umožňuje provádět více příkazů jedním stiskem tlačítka přes funkci makro. Funkce makro slučuje řetězec předprogramovaných příkazů v jednom tlačítku. Proto je pro spuštění řady funkcí nutný pouze jeden stisk tlačítka.

 • Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

  Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

 • Snadné učení kódů z jiného ovladače

  Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

 • Programovatelná tlačítka pro přístup k často používaným funkcím

  Předprogramovaná tlačítka umožňují přímý přístup k nejčastěji používaným funkcím dálkového ovladače, jako je zvyšování nebo snižování hlasitosti, volba kanálu nahoru či dolů nebo navigační klávesy.

 • Realistický monochromatický LCD displej s viditelnými tlačítky

  Vytvořte si vlastní schéma v odstínech šedé. Snadný výběr tlačítek a příkazů pomocí dotykové obrazovky.

 • Upravitelné ovládání pro nastavení uživatelského rozhraní ovladače.

  Doladění maker, prodlev, časovačů a zařízení lze provádět na dálkovém ovládání, a zajistit tak dokonalou funkčnost. Vstupte do nabídky nastavení a zvolte příslušnou funkci: označit, přidat, odstranit, přesunout.

 • Počítačový software pro vytvoření vlastního uživatelského rozhraní

  Balení obsahuje software pro přizpůsobení uživatelského rozhraní dálkového ovladače, např. k vytvoření vlastních obrazovek a definování osobního vzhledu. Po instalaci softwaru a vytvoření vlastního uživatelského rozhraní si jej nahrajte do ovladače přes rozhraní RS232, USB nebo bezdrátově.

 • LCD obrazovka je podsvětlena pro pohodlnou obsluhu v šeru

  Podsvětlení zajišťuje dobrou čitelnost LCD displeje nebo klávesnice i za slabého okolního světla. Dva nejběžnější typy podsvětlení zahrnují použití diod LED a elektroluminiscenční osvětlení (EL). Dálkové ovladače s podsvětlením LED mají obvykle jasné, avšak nerovnoměrné podsvětlení žluté nebo zelené barvy. Panely s podsvětlením typu EL vyzařují rovnoměrné světlo modrého, bílého nebo zeleného odstínu.

 • Tlač. nastavení kontrastu Digital Contrast Control optimalizuje čistotu obrazu

  Kontrast rozhoduje o „čistotě“ LCD obrazovky. Digitální nastavení kontrastu vám umožní přizpůsobit si obraz přesně vašim požadavkům.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat