Přenosné reproduktory

  Přenosné reproduktory

  Silný zvuk, malá velikost

  Přenosné reproduktory, které jsou doplňkem moderního životního stylu. Dva reproduktory přehrávají stereofonní zvuk prostřednictvím univerzálního 3,5mm audio vstupu, který se hodí pro jakékoli zařízení. Obsahuje i vestavěné dobíjecí baterie pro přehrávání kdekoli. Zaručená hudební nirvána! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SoundShooter Přenosné reproduktory

Silný zvuk, malá velikost

 • Vestavěná nabíjecí baterie pro přehrávání hudby kdekoli

  Vestavěná nabíjecí baterie pro přehrávání hudby kdekoli

  Přehrávejte hudbu nahlas – kdykoli a kdekoli. Vestavěná dobíjecí vám umožní vychutnat si osobní hudbu bez překážejících zamotaných napájecích kabelů a nepohodlného hledání elektrické zásuvky. Vychutnejte si skvělou hudbu doprovázenou přenosností bez omezení.

 • Celkový výstupní výkon 4 W RMS

  Celkový výstupní výkon 4 W RMS

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Vysoce kvalitní stereofonní zvuk pro lepší hudební zážitek

  Vysoce kvalitní stereofonní zvuk pro lepší hudební zážitek

  Pokud jsou tyto dvojité přenosné reproduktory umístěny dále od sebe, vytvářejí přirozené stereofonní zvukové jeviště s realističtějším působením a přinášejí větší potěšení z hudby.

 • Jeden kabel pro nabíjení i pro přehrávání hudby

  Jeden kabel pro nabíjení i pro přehrávání hudby

  Tento reproduktor Philips se dodává s jedním kabelem pro nabíjení i pro přehrávání hudby přes konektor aux-in. Prakticky odstraňuje změť kabelů a umožní vám vychutnat si kvalitní signál bez kompromisů.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat