bezdrátový přenosný reproduktor

  Silný zvuk, oslnivá světla

  Připravte se na pořádný zvuk! Dva basové zářiče systému Philips ShoqBox SB300 produkují úderné basové tepání. Do rytmu blikající světla zase dodají hudbě energii. Robustní a odolný proti nárazům i vodě – prostě párty kdekoli. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

ShoqBox bezdrátový přenosný reproduktor

Bluetooth®, Odolný proti vodě i nárazu, Vícebarevná světla SB300B/00 Najít podobné výrobky

Silný zvuk, oslnivá světla

 • Gejzíry úderného zvuku přes dva basové zářiče

  Gejzíry úderného zvuku přes dva basové zářiče

  1,5palcový širokopásmový přední reproduktor a dva velké basové zářiče po stranách reproduktoru pro mimořádné zvýraznění a rozšíření basů, to je kombinace výkonu a jemné práce v podobě ShoqBox SB300.

 • Budiž světlo! Vícebarevné světla září do rytmu

  Budiž světlo! Vícebarevné světla září do rytmu

  Vstupte do záře světel a pociťte výkon tepajících rytmů a oslnivých světel. Spousta barev pulzuje do rytmu hudby, oživuje ji a dodává večírkům nový rozměr. A nebo si raději zatančíte potmě? I to je skvělé – stačí přepnout a světla zhasnou.

 • Vytvořen s ohledem na odolnost v terénu – robustní, odolný proti otřesům a vodě

  Vytvořen s ohledem na odolnost v terénu – robustní, odolný proti otřesům a vodě

  Byl vytvořen s ohledem na trvanlivost a odolnost, aby obstál při každém dobrodružství. Vezměte jej do ulic nebo do divočiny. Tento reproduktor to zvládne. Splňuje přísné standardy IPX7 na odolnost proti vodě, takže s vámi může i pod vodu, do hloubky až 1 metr po dobu 30 minut. A pokud jej v zajetí rytmu upustíte, žádné strachy, je odolný proti otřesům.

 • Silný zvuk z předního reproduktoru

  Velikost neznamená kompromis ve zvuku. Tento robustní bezdrátový přenosný reproduktor pojme výkonný 1,5palcový širokopásmový přední reproduktor, který vytváří na svou velikost neuvěřitelně hlasitý zvuk, takže si můžete užívat překvapivě velkolepý zvuk v kompaktním kapesním balení.

 • S vestavěnou nabíjecí baterií zábava nikdy nekončí

  Přehrávejte hudbu nahlas – kdykoli a kdekoli. Vestavěná dobíjecí vám umožní vychutnat si osobní hudbu bez překážejících zamotaných napájecích kabelů a nepohodlného hledání elektrické zásuvky. Vychutnejte si skvělou hudbu doprovázenou přenosností bez omezení.

 • Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi iPody/iPhony/iPady a dalšími zařízeními s rozhraním Bluetooth, jako jsou chytré telefony, tablety nebo dokonce notebooky. Takže můžete snadně vychutnávat svou oblíbenou hudbu, zvuk k videu nebo ke hře z reproduktoru a bezdrátově.

 • Vestavěný mikrofon pro volání hands-free

  Díky vestavěnému mikrofonu funguje tento reproduktor také jako hlasitý telefon. Při příchozím hovoru se hudba ztlumí a můžete mluvit přes reproduktor. Můžete zavolat na obchodní schůzku. Nebo zavolat známému z večírku. Ať tak nebo tak, funguje to skvěle.

 • Audio vstup pro snadné připojení téměř jakéhokoli zařízení

  Připojení pomocí vstupu audio umožňuje přímé přehrávání audio obsahu z přenosných přehrávačů médií. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu v mimořádné kvalitě zvuku audiosystému, je také připojení přes vstup audio mimořádně pohodlné, neboť stačí pouze připojit přenosný MP3 přehrávač k audiosystému.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat