Přehrávač MP3

  Přehrávač MP3

  Ještě více zábavy s hudbou

  Malý barevný přehrávač MP3 GoGEAR Sounddot vás roztančí. Je vybaven sponou pro přichycení k oděvu a LED a zvukovými indikátory pro snadnou navigaci. Hudbu do něj můžete nahrávat prostřednictvím připojení Direct USB a díky funkci FastCharge jej také rychle nabijete. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Přehrávač MP3

SoundDot, 2 GB* SA4DOT02WN/12 Najít podobné výrobky

Ještě více zábavy s hudbou

Různá barevná provedení připravená k použití

 • Malý, barevný a stylový jako módní doplněk

  Malý, barevný a stylový jako módní doplněk

  Přehrávač GoGEAR Sounddot můžete stavět na odiv a poslouchat s ním hudbu v nejlepší kvalitě. Tento přehrávač MP3 je malý, oblý a elegantní – jak do značné míry napovídá jeho název. Je vybaven zabudovanou sponou a dodává se v celé řadě úžasných barev. Můžete jej nosit na příručním zavazadle nebo oblečení jako módní doplněk, který je v případě potřeby připraven k použití.

 • Vychutnejte si až 6 hodin přehrávání hudby

  Vychutnejte si až 6 hodin přehrávání hudby

  S přehrávačem GoGEAR můžete tančit na nekonečné hity. Má vestavěnou kompaktní dobíjecí baterii s dlouho výdrží. Na jedno nabití si můžete vychutnávat až 6 hodin nepřerušeného přehrávání hudby. Stačí přehrávač připojit přes Direct USB k počítači a můžete jej nabíjet bez kabelů. Je to opravdu tak snadné.

 • Rychlé nabití za 6 minut pro 60 minut přehrávání

  Rychlé nabití za 6 minut pro 60 minut přehrávání

  Někdy si chcete přehrávač GoGEAR vzít na cestu do kanceláře a zpět nebo na krátké proběhnutí – zapomněli jste si ho ovšem večer nabít. Nyní díky funkci Fast Charge zapomeňte na zklamání, již dále nemusíte zažívat nudné ticho na cestách. Společnost Philips pro vás našla chytré a pohodlné řešení. Stačí připojit přehrávač GoGEAR k počítači nebo USB nabíječce na pouhých 6 minut a získáte neuvěřitelných 60 minut přehrávání hudby! Funkce Fast Charge pracuje s mnohem vyššími hladinami proudu, díky čemuž se lithium-iontová baterie rychle nabije a vy si ve chvíli můžete opět pustit svoji oblíbenou hudbu.

 • Připojení Direct USB pro snadný přenos souborů bez kabelů

  Připojení Direct USB pro snadný přenos souborů bez kabelů

  Zařízení s bezdrátovým připojením Direct USB lze zapojit přímo - bez použití kabelu - do portu rozhraní USB počítače. Počítač automaticky rozpozná zařízení jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení USB (systém Windows 98 vyžaduje doplňkové ovladače) umožňující snadné přetahování souborů v aplikaci Průzkumník Windows (nebo Apple Folders) mezi počítačem a zařízením. Stačí každý den naplnit zařízení hudbou a daty.

 • Zabudovaná spona pro pohodlné používání bez držení

  Nic by vám nemělo překážet. Díky lehké konstrukci a pevné zabudované sponě lze přehrávač GoGEAR Sounddot bezpečně a stylově připnout na oblečení, což z něj činí dokonalého společníka na cesty.

 • Zvukové a LED indikátory pro nabíjení a snadné ovládání

  Přehrávač GoGEAR Sounddot vám umožní, abyste přesně věděli, co se děje, a to díky speciálně naprogramovaným světelným a zvukovým indikátorům. LED a krátká pípnutí vás upozorní, zda je přehrávač zapnutý či vypnutý a zda je v režimu náhodného přehrávání. Dokonce vás červeným blikáním a pípáním ve stejném rytmu upozorní, že dochází energie. Když přehrávač připojíte k napájecímu zdroji, bude LED svítit trvale červeně, abyste věděli, že se baterie nabíjí. Když se změní na zelenou, poznáte, že je baterie nabitá – a že si na přehrávači GoGEAR Sounddot můžete opět užívat skvělou hudbu.

Zobrazit všechny specifikace
 • Kapacita vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kb/s.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat