MP4 přehrávač

  Dokonalý zvukový zážitek

  Přehrávač GoGear Connect vás ohromí výjimečným zvukem, který je založený na technologii FullSound a zvukově izolovaných sluchátkách. Vysokorychlostní připojení k internetu, 3,2palcová dotyková obrazovka a neomezené množství her a obsahu ve službě Android Market zaručí skvělou zábavu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR MP4 přehrávač

Připojení, 16 GB* SA2CNT16S/02 Najít podobné výrobky

Dokonalý zvukový zážitek

s internetem na dosah

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Prostorový zvuk filmů vás vtáhne do středu dění

  Prostorový zvuk filmů vás vtáhne do středu dění

  Prostorový zvuk filmů představuje pokročilou technologii zvuku, která přímo analyzuje jednotlivé zdroje zvuku filmu nebo zvukové stopy videa a znovu vytváří přirozené zvukové jeviště se zvukovými prvky, které jsou jednotlivě a přesně umístěny. Zpracované zvukové prvky jsou poté přímo směrovány do každého ucha prostřednictvím sluchátek do uší. Prostorový zvuk filmů vytváří přirozený akustický prostor založený na aktuálním obsahu zvukové stopy. Výsledkem je, že posluchač je vtáhnut do středu dění a zažije pohlcující zážitek prostorového zvuku – přesně tak, jak zamýšleli filmoví zvukaři.

 • Přístup k tisícům aplikací a her prostřednictvím služby Android Market

  Přístup k tisícům aplikací a her prostřednictvím služby Android Market

  Užijte si skvělé aplikace ze služby Android Market. Stačí kliknout na ikonu v zařízení GoGear pro připojení ke službě Android Market prostřednictvím Wi-Fi a začněte s vyhledáváním aplikací publikovaných důvěryhodnými poskytovateli třetích stran. Stahujte hry, nástroje, e-knihy nebo aplikace, pomocí nichž můžete přizpůsobit své zařízení GoGear – to vše zdarma nebo za nepatrnou částku. Přehledné a snadno použitelné rozhraní umožňuje intuitivní procházení aplikacemi, které lze setřídit podle hodnocení, kategorie nebo popularity. Aplikace můžete stahovat přímo do svého zařízení GoGear a okamžitě je začít využívat. Zařízení GoGear změní život na cestách na vzrušující výlet.

 • Systém GPS a služba Mapy Google pro informace založené na umístění

  Systém GPS a služba Mapy Google pro informace založené na umístění

  Zařízení GoGear vybavené systémem GPS (Global Positioning System) a službou Mapy Google bude vždy připraveno vám sdělit, kde se nacházíte. Stačí zapnout systém GPS, připojit přehrávač k internetu a po spuštění služby Mapy Google můžete vyhledat krok za krokem zřetelnou trasu k vašemu cíli. Nebo pokud máte náladu, můžete navštívit nedaleké restaurace a nákupní centra uvedená ve službě Mapy Google. Zařízení GoGear si s nebezpečnou cestou v pohodě poradí.

 • Philips Songbird: jeden jednoduchý program pro objevy, přehrávání a synchronizaci

  Philips Songbird: jeden jednoduchý program pro objevy, přehrávání a synchronizaci

  Jeden jednoduchý program se snadným použitím, který se dodává s přehrávačem GoGear, tedy Philips Songbird, vám umožní najít a přehrát všechna vaše média a hladce je synchronizovat s přehrávačem Philips GoGear. Jeho intuitivní a výkonné funkce správy hudby umožňují objevovat nové interprety a hudební styly přímo v programu prostřednictvím obchodů, služeb a webů s médii a hudbou. Přehrávejte si vlastní knihovnu a média z internetu a vše hladce synchronizujte z počítače do přehrávače Philips GoGear.

 • Zvukově izolovaná sluchátka minimalizují hluk okolí

  Zvukově izolovaná sluchátka minimalizují hluk okolí

  Díky zvukové izolaci sluchátek uslyšíte větší hudební detaily při nižší hlasitosti než u běžných sluchátek. Na základě důkladné znalosti anatomie kanálu lidského ucha vytváří zakřivený akustický design zvukové izolace sluchátka dokonalé těsnění mezi zdrojem okolního hluku a ušním kanálem a tak během přímého dodávání zvuku do uší odstraňuje nežádoucí hluk na pozadí. I při nastavení na střední hlasitost tak můžete rozeznat hudební detaily, aniž byste byli rozptylováni okolím. Gumové nástavce sluchátek jsou k dispozici ve třech velikostech a poskytují tak dokonalé uchycení.

 • Slot pro kartu microSD zajistí rozšíření kapacity paměti

  Slot pro kartu microSD zajistí rozšíření kapacity paměti

  Co je malé, to je hezké – platí to pro mobilní zařízení, ale nikoli pro jeho paměť. S přehrávačem GoGear můžete mít to nejlepší z obou světů, stačí jen vložit paměťovou kartu microSD. Karta microSD se při připojení přehrávače k počítači pro snadný přenos souborů zobrazí jako druhý vyjímatelný disk. Stačí na kartu načíst požadovaný obsah a vložit ji do přehrávače. Zakoupit lze až 32GB paměťovou kartu a tak rozšířit kapacitu paměti přehrávače GoGear. Nemusíte se tedy bát, že nebudete mít dost možností zábavy.

 • Inovativní uživatelské rozhraní pro rozšířené a zjednodušené procházení knihoven

  Přehrávač GoGear Muse umožňuje procházet hudbu s naprostou jednoduchostí. Pomocí intuitivního a sofistikovaného softwaru můžete zobrazit položky, které máte k dispozici, a vybrat vše, co chcete, bez nutnosti procházení více složkami a soubory. Rozhraní obsahuje tři sloupce zobrazující interprety, alba a skladby, což umožňuje jasný a jednoduchý výběr. Nyní můžete skutečně strávit méně času vyhledáváním oblíbených položek a více si jich užívat.

Zobrazit všechny specifikace
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Od společnosti Philips

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat