Multimediální MP3 přehrávač

  Multimediální MP3 přehrávač

  Dokonalý zvukový zážitek

  Vychutnejte si nepřekonatelný zvuk přenosného multimediálního přehrávače GoGear Opus s funkcí FullSound™ společnosti Philips. Buďte připraveni na zábavu na cestách – nahrajte online videa přímo do přehrávače a poté si je prohlížejte na skvělém 7,1cm (2,8") QVGA barevném displeji. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

GoGEAR Multimediální MP3 přehrávač

Opus, 32 GB* SA1OPS32K/02 Najít podobné výrobky

Dokonalý zvukový zážitek

díky funkci FullSound™ a zvukově izolovaným sluchátkům

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Zvukově izolovaná sluchátka minimalizují hluk okolí

  Zvukově izolovaná sluchátka minimalizují hluk okolí

  Díky zvukové izolaci si můžete vychutnat větší hudební detaily při nižší hlasitosti než u běžných sluchátek. Na základě důkladné znalosti anatomie kanálu lidského ucha vytváří zakřivený akustický design zvukové izolace sluchátka dokonalé těsnění mezi zdrojem okolního hluku a ušním kanálem a tak během přímého dodávání zvuku do uší odstraňuje nežádoucí hluk na pozadí. I při nastavení na střední hlasitost tak můžete rozeznat hudební detaily, aniž byste byli rozptylováni okolím. Gumové nástavce sluchátek jsou k dispozici ve třech velikostech a poskytují tak dokonalé uchycení.

 • SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  SuperScroll™ umožňuje snadné a rychlé vyhledávání

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné a rychlé ovládání při procházení rozsáhlých sbírek. Můžete postupně procházet seznam skladeb nebo videa, nebo okamžitě přejít na požadovaný titul přidržením tlačítka SuperScroll™.

 • Vytváření seznamů stop a odstraňování skladeb přímo v přístroji

  Vytváření seznamů stop a odstraňování skladeb přímo v přístroji

  Funkce Seznam stop na cesty umožňuje kdykoli snadno vytvářet seznamy stop v přehrávači GoGear, i pokud jste v pohybu. Funkce odstranění zase jednoduše odebere libovolné médium, které v přehrávači již nechcete mít. Při vytváření seznamů stop a odstraňování souborů nejste závislí na svém domácím počítači. Nyní můžete pohodlně spravovat svou hudební knihovnu přímo v přehrávači GoGear – kdykoli a kdekoli.

 • Bezeztrátový formát (FLAC), přehrávání MP3 a WMA

  Bezeztrátový formát (FLAC), přehrávání MP3 a WMA

  Přehrávač GoGear podporuje široký rozsah formátů audiosouborů založených na ztrátových (např. MP3 a WMA) a bezeztrátových (např. FLAC) metodách digitální komprese. V případě bezeztrátové komprese je velikost souborů větší, ale kvalita je vyšší, neboť při procesu komprese nedochází ke ztrátě dat. V případě souborů komprimovaných ztrátovou metodou dochází k jisté ztrátě dat, ale soubory jsou menší, takže se do vašeho přehrávače GoGear vejde mnohem více hudby. Výběr je na vás.

 • Zobrazení složek umožňuje uspořádání a prohlížení souborů médií jako v PC

  Zobrazení složek umožňuje uspořádání a prohlížení souborů médií jako v PC

  Funkce zobrazení složek znamená volitelné zobrazení adresáře přehrávače GoGear, které vám umožňuje zobrazení všech souborů v přehrávači stejným způsobem jako v počítači. Jakmile vyberete funkci zobrazení složek, je otevření jakéhokoli podporovaného souboru (např. hudby, obrázků nebo videozáznamů) stejně snadné jako výběr souboru a stisknutí tlačítka přehrávání.

 • Snadné stahování videa z internetu do přehrávače GoGear

  Snadné stahování videa z internetu do přehrávače GoGear

  Sledujte videa na cestách díky funkci stahování videa z Internetu, což je snadno použitelná funkce umožňující stahovat videa ze stránek pro sdílení videa (YouTube, MySpace nebo Google Video) do přehrávače. Nainstalujte dodanou počítačovou aplikaci, připojte GoGear k počítači a pomocí prohlížeče Internet Explorer navštivte stránku pro sdílení videa. Vyberte video a klikněte na tlačítko Download (stáhnout), které se objeví, jestliže posunete kurzor myši na video. Není třeba čekat, stačí se přesunout na další videa a stahovat další.

 • Přehrávání nechráněné hudby z knihovny iTunes

  Přehrávání nechráněné hudby z knihovny iTunes

  Nyní můžete – bez jakékoli konverze – v přehrávači GoGear přehrávat hudbu z knihovny iTunes. GoGear podporuje kodek AAC používaný knihovnou iTunes ke kopírování a ukládání hudby. Jednoduše pomocí Průzkumníka Windows přetáhněte hudbu iTunes do přehrávače GoGear. Přehrávač nepodporuje hudbu zakoupenou v obchodě iTunes.

 • 7,1cm (2,8") barevný displej LCD QVGA pro dokonalé potěšení z videa

  7,1cm (2,8") barevný displej LCD QVGA pro dokonalé potěšení z videa

  Elegantní 7,1cm (2,8") přehrávač GoGear nabízí rozlišení QVGA, které zajišťuje dokonalou kvalitu videa a jasné a živé obrázky. Dále můžete snadno procházet nabídku ovládání nebo procházet soubory médií a zároveň si vychutnávat hudbu a video na cestách.

 • Možnost většího obsahu díky službám Napster, Audible a BBC iPlayer

  Možnost většího obsahu díky službám Napster, Audible a BBC iPlayer

  Vychutnejte si díky službám Napster, Audible a BBC iPlayer ten nejlepší obsah pro svůj Philips GoGear. Díky paušální sazbě za hudbu Napster To Go si můžete vychutnat milióny písní ve špičkové kvalitě. Stačí je přetáhnout do přehrávače GoGear a nemusíte platit za každou píseň zvlášť. Objevte novou hudbu díky různým službám, jako jsou například seznamy skladeb s funkcí Automix a rádiové stanice, přesně podle vás. Audible nabízí více než 75 000 audioknih, vysílání, zábavy a obchodních informací. Kupujte audioknihy podle nabídky nebo v rámci měsíčního plánu a berte si je s sebou na přehrávači GoGear. Ve Velké Británii můžete shlédnout zmeškané programy BBC TV – stáhněte si je, přeneste a užívejte si!

 • Přehrávejte videa ve formátu WMV zakoupená online nebo z knihovny

  Přehrávejte videa ve formátu WMV zakoupená online nebo z knihovny

  Přehrávač GoGear podporuje široce populární formát WMV a technologii Digital Rights Management (DRM) společnosti Microsoft, která chrání videozáznamy zakoupené nebo zapůjčené online. Přeneste tento obsah pomocí aplikace WMP11 do zařízení GoGear a vychutnejte si videoklipy na cestách.

 • Až 30 hodin přehrávání hudby nebo 6 hodin přehrávání videa.

  Až 30 hodin přehrávání hudby nebo 6 hodin přehrávání videa.

  Zapomeňte na nepříjemnou nutnost neustálého nabíjení akumulátoru přehrávače GoGear. Tento přehrávač s dlouhou výdrží umožňuje až 30hodinové nepřetržité přehrávání hudby nebo až 6hodinové přehrávání videa – to vše na jedno nabití. Nyní se můžete posadit a celý den poslouchat hudbu nebo sledovat video po dobu odpovídající třem celým filmům, a to všude, kam půjdete.

Zobrazit všechny specifikace
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Podporuje stahování a služby předplatného kompatibilní s WMA DRM10
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Od společnosti Philips
 • Služba BBC iPlayer je k dispozici pouze ve Velké Británii

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat