Přenosný videopřehrávač

  Vychutnávejte si pohodlně videa na cestách

  Vychutnejte si na cestách filmy a ještě více prostřednictvím přenosného videopřehrávače Philips PV7005. Nabízí intuitivní ovládání a procházení se 7" dotykovou obrazovkou. Přehrává prakticky všechny soubory digitálních médií. Sledujte video v televizoru prostřednictvím konektoru HDMI. Zobrazit všechny výhody

 • Vychutnávejte si pohodlně videa na cestách

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný videopřehrávač

17, 8cm (7") LCD displej, 3 h přehrávání PV7005/12 Najít podobné výrobky

Vychutnávejte si pohodlně videa na cestách

pomocí dotykové obrazovky

 • Vychutnejte si až tři hodiny přehrávání díky vestavěné baterii*

  Vychutnejte si až tři hodiny přehrávání díky vestavěné baterii*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou dobíjecí baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 3hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • 17,8cm (7") TFT barevný LCD displej se širokoúhlým formátem 16:9

  17,8cm (7") TFT barevný LCD displej se širokoúhlým formátem 16:9

  Barevný LCD displej oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech „skutečného života“ a zářivých barvách jako vysoce kvalitní výtisk. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Přehrávání videa RMVB

  Přehrávání videa RMVB

  Tento přehrávač Philips podporuje přehrávání videa pomocí RMVB, souboru digitálního videoformátu vyvinutého společností Realnetworks ™. Obvykle se využívá pro multimediální obsah a soubory v tomto formátu mají příponu „.rmvb“. Digitální formát zaručuje vysokou kvalitu fotografií a významně zlepšuje kvalitu záznamů pohybu, a tím umožňuje optimální rovnováhu mezi kvalitou obrazu a velikostí souboru.

 • Připojení USB pro přehrávání videa, fotografií a hudby

  Připojení USB pro přehrávání videa, fotografií a hudby

  Jednoduše připojte přenosné USB zařízení do USB konektoru na přenosném DVD přehrávači Philips a přehrávejte digitální videa, hudbu či fotografie přímo. Nyní se můžete o své oblíbené zážitky podělit s rodinou a přáteli.

 • Slot pro kartu Micro SD o kapacitě až 32 GB pro záznam 16 hodin HD videa

  Slot pro kartu Micro SD o kapacitě až 32 GB pro záznam 16 hodin HD videa

  Nyní můžete díky slotu pro kartu Micro SD ve videokameře Philips filmovat podle libosti. Malé velikostí, velké svou kapacitou - karty Micro SD bezpečně uloží všechna vaše videa a fotografie. Jejich minimální rozměry rovněž znamenají, že přibalení několika dalších na dovolenou nebude vůbec žádný problém. Slot pro kartu ve videokameře umožňuje pohodlné připojení všech univerzálních karet Micro SD a rozšířit tak paměť kamery až na 32 GB, což nabízí celkem 16 hodin záznamu HD videa. Pokračujte a klepněte.

 • Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD

  Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD
 • Včetně ochranného pouzdra

  Včetně ochranného pouzdra
 • Certifikace DivX pro standardní přehrávání videí DivX

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že můžete zobrazit videa a filmy z internetu, kódované systémem DivX, například zakoupené hollywoodské filmy. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videa založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou CD-R/RW disky a zapisovatelné DVD disky, paměťová zařízení USB a další paměťové karty, a přehrávat je na svém zařízení Philips DivX Certified®.

 • Plně dotyková obrazovka pro skvělé zážitky ze sledování

  K ovládání digitálního fotoalba stačí přejet prstem nebo se dotknout. Plně dotyková obrazovka umožňuje rychle a snadno přecházet mezi fotografiemi, přidávat je nebo mazat. Nabídka s ikonami usnadňuje používání digitálního fotorámečku Philips, dotyková obrazovka přináší potěšení při sledování a ovládání.

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena
 • DivX, DivX Certified a související loga jsou ochranné známky společnosti DivXNetworks, Inc. a používají se za poskytnutí licence.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.
 • RMVB je ochranná známka či registrovaná ochranná známka společnosti RealNetworks, Inc.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat